Getin wychodzi na wschód
Arkadiusz Wolski
Getin Service Provider udostępnił na swoich stronach internetowych bazę danych ofert handlowych z całego świata. Największą ich część stanowią oferty z Rosji, krajów byłych republik radzieckich oraz Chin. Usługa ta jest dostępna dzięki porozumieniu z portalem OPENKontakt.com.
Także polskie mogą zamieszczać swe oferty, co umożliwia im dotarcie do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych partnerów. Przeglądanie i zamieszczanie ofert jest bezpłatne, natomiast za opłatą można skorzystać z opcji rozszerzonej, umożliwiającej zamieszczenie większej ilości informacji.
Serwis dostępny jest w trzech językach, polskim, rosyjskim i angielskim i prezentuje oferty z kilkudziesięciu krajów. Obecnie w bazie znajduje się ok. 180 tys. ofert, a miesięcznie dodawanych jest przeszło 10 tys. nowych - wszystkie są pogrupowane w działach branżowych. Oferty są na bieżąco monitorowane przez zespół pracowników portalu OpenKontakt.com
Obecnie baza danych aktualnych ofert stanowi ok. 30% wszystkich zamieszczonych informacji.