REKLAMA

BTC STUDIOS S.A.: Premiera gry „TAFFY: FEED THE KITTY”

2020-10-20 09:20
publikacja
2020-10-20 09:20
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 49 / 2020
Data sporządzenia: 2020-10-20
Skrócona nazwa emitenta
BTC STUDIOS S.A.
Temat
Premiera gry „TAFFY: FEED THE KITTY”
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Emitent”, „Spółka”), zgodnie z treścią raportu bieżącego ESPI, nr 45/2020 z dnia 1 października 2020 roku, niniejszym informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 20 października 2020 roku, udostępni na urządzenia z systemem iOS i Android wersję finalną gry „Taffy: Feed the Kitty”.

Taffy: Feed the Kitty to gra logiczno-zręcznościowa, skierowana do szerokiego grona odbiorców i bazująca na znanym serialu animowanym dla dzieci „Taffy” wyprodukowanym przez paryskie studio Cyber ​​Group Studios. Emitent uzgodnił szeroko zakrojoną kampanię promocyjną gry z Cyber ​​Group Studios oraz Turner z grupy Warner Media, w postaci dostępu do czasu antenowego w światowych kanałach TV. Dzięki współpracy trailer gry będzie emitowany wraz z odcinkami serialu "Taffy" w takich kanałach jak: BOOMERANG TV, FRANCE TV, FRANCE4 czy też DISCO KIDS. Oprócz spotów planowana jest również intensywna promocja z wykorzystaniem kanałów Social Media wyżej wymienionych nadawców, oraz ich stron internetowych. Całość kampanii może dotrzeć nawet do 180 mln odbiorców i jest efektem wielomiesięcznej pracy całego zespołu Emitenta, oraz jego partnerów - Cyber Group Studios oraz Turnera. Kampania docelowo może mieć istotny wpływ na popularność gry oraz w efekcie w sposób znaczący pozytywnie wpłynąć na przychody Emitenta.

„Taffy: Feed the Kitty” to gra inspirowana animowanym serialem komediowym “Taffy”, oryginalnym dziełem Cyber ​​Group Studios, opracowanym we współpracy z Warner Media. Obecnie serial emitowany jest na kanale Boomerang na rynkach międzynarodowych i u głównych nadawców lokalnych.

„Taffy: Feed the Kitty” zawiera postacie, dekoracje i muzykę znane z serialu. Gracze mają szansę przetestować swoje umiejętności w sześciu różnych światach i na ponad 100 poziomach, łączących rozgrywkę typu strategicznego z gameplayem znanym z gier typu pinball o charakterze zręcznościowym. Aby ukończyć misję, która polega na zdobyciu jedzenia dla Taffy'ego, gracze będą musieli rzucać piłkami i omijać przeszkody lub trafiać w cele.

Trailer: http://tiny.cc/8x70tz
Pobierz grę (iOS): http://tiny.cc/9u70tz
Pobierz grę (Android): http://tiny.cc/1u70tz

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-10-20 Adrian Smarzewski Prezes Zarządu Adrian Smarzewski
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki