REKLAMA

Apple ruszył z samoobsługową naprawą iPhone'ów (i nie tylko) w Polsce. Znamy cenę usługi

2022-12-07 09:35
publikacja
2022-12-07 09:35

Apple udostępnił program Self Service Repair w Europie. Od 6 grudnia klienci będą mogli naprawić swój sprzęt samodzielnie w ośmiu państwach Starego Kontynentu: Polsce, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Wiemy, ile kosztuje taka usługa.

Apple ruszył z samoobsługową naprawą iPhone'ów (i nie tylko) w Polsce. Znamy cenę usługi
Apple ruszył z samoobsługową naprawą iPhone'ów (i nie tylko) w Polsce. Znamy cenę usługi
/ Apple

Apple ruszył z nie lada gratką dla fanów i użytkowników iPhone'ów i MacBooków w Polsce i udostępnił serwis z samoobsługową naprawą sprzętu z jabłkiem w logo. Klienci będą mogli zreperować najczęstsze usterki w urządzeniach iPhone 12 i iPhone 13 oraz Macach z czipem Apple.

Apple

Self Service Repair oferuje ponad 200 części i narzędzi, a także - co w zasadzie najważniejsze - instrukcje naprawy. Jak zapewnia producent - tych samych produktów używają specjaliści w sklepach Apple Store i autoryzowanych serwisach Apple.

Dodatkową korzyścią jest to, że wymienione części będzie można odesłać producentowi w celu regeneracji lub recyklingu, a w wielu przypadkach otrzymać za nie zwrot kosztów zakupu.

„Uważamy, że dla naszych klientów i dla naszej planety najlepsze są trwałe rozwiązania, dlatego tworzymy nasze produkty tak, by były wytrzymałe i niezwykle rzadko wymagały konserwacji i naprawy”, oświadczył Jeff Williams, dyrektor operacyjny Apple. „Jeśli jednak naprawa jest konieczna, chcemy, by klienci mogli ją wykonać w bezpieczny i efektywny sposób” - dodał.

Apple Self Service Repair - ile kosztuje?

Kluczową sprawą dla majsterkowiczów chcących naprawić samodzielnie swój sprzęt od Apple'a jest cena. Jak informuje producent, zestawy można wypożyczyć w cenie 299 zł. 

Co wygodne dla użytkownika - będzie on dostarczany do klienta bezpłatnie i wypożyczany na tydzień.

DU

Źródło:
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (12)

dodaj komentarz
fiat126p
Bateria wklejana w telefon - to jest dopiero chory pomysł. Żyjemy w takich czasach, że im coś głupsze, tym się szybciej rozpowszechnia.
Uprzedzając pytania - nie, nie chcę, by zakazał tego Parlament Europejski. Lepiej by to wymusili klienci np. przez bojkot.
hfjdj
Przecież bateria sprzedawana oddzielnie jest o połowę gorsza niż ta sprzedawana z telefonem. Nie skumałeś jeszcze tego bystrzaku? W takim razie niech sobie będzie wklejona. Ktoś kto szanuje swój czas i takkupi nowy telefon z nową bateria.
zoomek
"zestawy można wypożyczyć w cenie 299 zł."
Czaicie? Za samo wypożyczenie sprzętu do naprawy! A gdzie części zamienne?
Biorąc pod uwagę że te smartfony są trzepane jak makaron to naprawdę okazja życia!!!
Można na raty?

zoomek
i to na tydzień! za tydzień 3 stówki
zenonn odpowiada zoomek
Jak za darmo.
Minimum wiedzy technicznej i cały moduł, typu stłuczony ekran, zużyta bateria będą nowe, taniej, szybciej, bezpieczniej niż w obcym serwisie.
andrzey_
To o oczywiste, że Apple i na tym zrobi biznes. Zobaczymy, czy można będzie bez tego zestawu lub z alternatywnym ogarnąć temat.
zoomek odpowiada zenonn
Nooo - prawie darmo. Ja bym brał 1000 zł za tydzień wtedy napiszesz - niedrogo.
prs
Chlam nie telefon..
..pewnie ma wbudowany mechanizm nienaprawialnosci skoro "zachecaja"..

..lol..
emulgator
super. ciekawe ile bedzie kosztowac wymiana baterii

Powiązane: Apple

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki