Forum mogą sobie opluwać, opinie recenzentów się liczą i głównie zagraniczne media, recenzje 4/5, bardzo dobre. Narzekają na niska jakość dźwięku, ale graficznie i płynność petarda. Jest ok. Na tą chwilę widziałem 3 pozycja na steam. Poczekajmy na weekend... Nie zawiedli moim zdaniem, dobrze zrobiona gra, a to się liczy na LT, jeśli pierwsza osłonę pobrano ponad 100 tyś razy to ta odsłona gry jest dużo lepsza. Nie bój nic, dzisiaj nie grzało tak, jak wczoraj pisaliśmy był peak i zjazd. Jutro może być odwrotnie albo od poniedziałku