:))). Te matoły wszystkie wejdom teraz na rynek i bedom Cdr kupować :)))). A Ty go trzymasz jeszcze? O Banki i Ciech Reznor to ja akurat jestem spokojny, ładna świeca na zamknięciu skądinąd. Powiem szczerze że nie doceniłem Glapińskiego... jak widać można mnie jeszcze czymś zaskoczyć :). Nie wiem co z Var, podobno ustawiasz jakieś zlecenia na 400k żeby pogonić leszczyne do wzrostow? :))))))), prawda to? No, uwielbiam to forum, tyle się można o sobie dowiedzieć.....