Hej Wers jestem, jestem. Ostatnio trochę zwolnilem tempo, bo poprostu dużo uwagi i sił musiałem poświęcać. Mam ułożony portfel, też mam banki, ale tak, jak pisałem bez Alior i czekam na wyższe zyski. Dzieje się na gamingu widać realizacja zysku i się przerzucają na sektory bardziej zależne od wirusa. Zue dzisiaj przebiło na chwile 4,xx i czekam dalej. Widziałem ładnie trakcja zasuwała ostatnimi czasy gratuluję. Sprzedałem praktycznie cały softblue zobaczymy, jak była ostatnio pompka i kasę przerzucam na surowce i gaming. Czekam na Ovid. Simfabric też dobrze się zachował. Widziałem ten dokument co przesłałeś link, o ropie i tam głównie na S siedzą. Myślę, żeby po dzisiejszym raporcie zagrać na Longa. Pomysłów jest zbyt dużo aktualnie, aby na wszystkie się załapać, ale jest bardzo dobrze. Coś słyszałeś o infoscan, że tak dzisiaj podskoczyl ? Pozdrawiam i dużych zysków