Komar, ja nie jestem wróżbita Maciej :). W banki wchodziłem ze Swoim założeniem, o którym Ci szczegółowo napisałem, i Moje założenie dla Mojej inwestycji się nie zmieniło. Ale ja banki bralem juz tydzien temu :(, a Twoich założeń do końca nie znam. Co do sytuacji ogólnej, to myślę, że obecne stopy utrzymaja się przez dłuższy czas, niestety. Ujemnych nie przewiduje (ale dzisiejszej obniżki też się nie spodziewałem - z resztą jak cały rynek. Nie wiem czy jutro jest szansa na wzrost. Raczej wątpię. Patrz na korektę na szerokim. Nie wiem też, czy jutro będzie nadal mega lanie. Dobrze by było gdyby się wig20 zatrzymał nad wsparciem 1670. Trudno powiedzieć co zrobi kapitał zagraniczny. Ja bym sie wkur...ł.