Dokładnie. Banki sobie poradza. A nawet może być tak, ze sobie poradzą jeszcze lepiej niż nam się wydaje :). Druga rzecz że osoby które kupiły banki bo myślały ze będzie, szybko, łatwo i przyjemnie, gdzieś z tą kasą rusza, a raczej nie będą to spółki typu nasza Varsav :). Osobiście zapraszam na pge. Moim zdaniem coś tu może być. Minus. Jak zwykle jeden. Spółka skarbu państwa. No ale zobaczymy