Santa cieszę się Twoim szczęściem z tym Creepy :)))))) Ale Nie brałem tego jak chodziło po 160 przez rok i teraz też nie wezmę.
Tak, nadal zostaję na bankach. Mam bardzo niską średnią i jeszcze do mnie nie doszło. Jak kupowałem pekao po 50,40 to liczyłem się ze zjazdem w stronę 45zł. Nie liczyłem, że od momentu kupna odrobią 12 procent. Nie nerwowo. Spokojnie. Ja to kupiłem na 3-4 miesiące. Jak się zarobi to będzie okej, a jak nie to trudno. Zdrówko.