Bombaj to jest bombaj :))) - dla mnie osobna galaktyka jeśli chodzi o o inwestowanie.
Miałbym duże wątpliwości, że ropa zawita na stałe powyżej 40dol. Chociaż wszystko jest możliwe.... Oglądałem reportaż ostatnio na jakimś chińskim kanale, pokazywali jak się chińczyki rzucili do pociągów po kwarantannie - to się tratowali :).
Nie mam kasy luźnej teraz zbytnio. Prawie wszystko w banki wsadziłem. Na fx gram już tylko oczywiste setupy.
Spotkałbym się z Tobą na 11 bit, ale mi loty uruchamiają dopiero 1 lipca, no i przestałbym być incognito. Mógłbyś tego nie przeżyć :).