Spoko Wers, jak coś w kontakcie wiesz, gdzie mnie znaleźć :) jestem LT często, więc nie zmieniam zdania. Nie ma sprawy, pamiętaj o innych spółkach również... CLC już chyba sprzedałeś czy przetrzymales ? Nie pamiętam. Geo też wymiata. Jak będziesz się wybierał do rodzimej ziemi to daj znać. Będę na walnym online na 11bit najwyżej coś przekaże, jak będzie ciekawego. I pamiętaj o FOR to będzie kiedyś, w sumie już jest, petarda na nitro. Simfabric też daj do pieca. Tu i tu znam się z kim trzeba + ULT. Jeśli wpadniesz na jakiś fajny setup- twoje Dino powyżej 190,xx masakra Good 4 U. Na jesień z pewnością Sssss... pozdrawiam. P.S. śmiało się odzywaj