No ładnie, zarobiłeś, ale te banki nie sądziłem, że tak szybko odbiją kupowałem z takim trochę przekonaniem, że nic się nie będzie działo przez najbliższe dwa miechy, a tu niespodzianka. Columbus świetnie wygląda, jeszcze wczorajsza rajd na maksima, aż żal sprzedawać... tym bardziej, że mają popłynąć środki z UE na zielona energię z to trzymam. Liczę, że CLC i 01CYB + Novavis będą miały zastrzyk nowych zamówień i kasę na projekty. Będę na walnym 11 bit 09.06 ale nie wiem czy online czy pojechać. Ciekawe co powiedzą... obserwuj FOR w najbliższym czasie, będzie się działo. TA spółka, niedługo będę miał spotkanie to dam znać. Pozdr