Dobre pytanie :). Panowie z rządu grają w brydża, ale jak im nie idzie wywracają stolik i zmieniają reguły na pokera i mówią... . nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? :). Liczę jednak ze tu mam czas zanim wywala stolik i zdążę zadowolony odejść. Oj dziś kilku znanych mi odpuściło inni poustawiali SL i sami wypadli z gry. Ja bez żadnych SL. Zakopane