Wers nie gram na 40$ Może pod koniec roku się zbliży, ale tu spekuła może w każdej chwili podbić ropę i każdy się będzie złapał za głowę, jak to jest możliwe. Wziąłem dzisiaj bo czekałem na jakiś większy zjazd, a miałem zrobić jeszcze L na DAX, ale mi odjechał. Siedzę cierpliwie na Gold/Silver i mi to bardzo pasuje. Cóż to była dzisiaj za podbitka na VAR, prawie cały gaming leci a tu rośnie... inne sumie spółka ma co nadrabiać do sektora. Nie wiem czy pisałem, ale mam też Ciech o jakiegoś czasu i ostatnio przełamał opór na 40-41,xx. Czekam co dalej. Pisałem wcześniej że będą robić Buybacki do 45,00 więc się zbliżamy, ale patrząc jak spółka jest cykliczna można wysnuć teze, że idzie na 60-62. Kiedyś z pewnością będzie okazja Wers jak nie WZA to investcuffs. Pozwól zyskom rosnąć na tych bankach :)