Wers, jak Pekao? Trochę buja, ale widać, że kosmiczne spadku nie ma. Zobaczymy na koniec sesji :). Wczoraj DataWalk dobre info podało i widać, że firma apetyt ma dużu. W wolnej chwili zajrzyj, poczytaj. Może być ciekawie. Jeżeli uda im się zdobyć dobre rekomendacje w USA, to kurs powinien przekroczyć 100zł. Przy średniej 41.9 jak tu się nie cieszyć :).
Z gamingu Carbon, lekko zamroził się, ale widać już wyczekiwanie na premierę w przyszłym tygodniu. Piątek za tydzień może być znowu ciekawy.
Ogólnie tydzień w sumie na zero. Pekao trochę zabrało, reszta podciągnęła, ale do końca jeszcze chwilkę zostało. Zobaczymy.
Pozdrawiam i życzę zysków.