ok, to czekam na info i nic nie zmieniam. dzięki.
Co do banków to zbierały się od kilku tygodni. W ameryce coraz drożej to przyszli do nas. A Buffett wywalił banki z portfela razem z liniami lotniczymi :))), no ciekaw jestem jak Berkshire przeżyje tego wirusa.
Złotówka się ładnie umacnia, znaczy wchodzą na dłużej. Nie liczę tu na kokosy, ale jakby dały banki zarobić po 50 proc do konca wakacji nie byłoby żle. he he. no zobaczymy.
o Ovid pói co nic nie słychać i stara gwardia traci wiarę :(((. też mam w tym zablokowane pieniądze i nawet nie ma komu sprzedać...