Reznor. Chciałem Ci za Carbon podziękować :). Wywaliłem dzisiaj. 20 zł na akcji to dla mnie max, jak na kompletną nieznajomość tematu z mojej strony :). Zwijam żagle więc i na to przyszła pora....
Jak będziesz miał jakieś info o naszej "popierdółce" to daj znaka w tym wątku. Innych nie czytam. Widzę, że wylew goryczy jakiś nastąpił :(. Z drugiej strony trudno się ludziom dziwić, łukasz kombinuje jak może. Dobrze chociaż, że mają takie możliwości, choć jak dobrze pamiętam to 2 miesiące temu zarzekał się, że już nie będą się już wyprzedawać....ech :(...
Trzymaj się Reznor, nie dawaj, zarabiaj !
Mnie się z Tobą plotkowało na tematy giełdowe przez ostatnie pół roku wybornie.). Dzięki kolego, za radę i dobre słowo. Będę tu zaglądał ale już sporadycznie.... A jak odpocznę to poszorcimy na jesieni sp po wyborach :). cześć.