Reznor, niestety nie patrzyłem, czy po zmianie nazwy PiLab na DataWalk zmienił się zarząd, chociaż prezes Wieczyński chyba jest od samego początku. Musiałbym pogooglać :). Z ciekawości jak sprawdzałem na gowork opinie pracowników, to chyba jak w każdej: plusy i minusu, ale sporo starych wpisów.
Carboon chce trzymać do WH tak samo Bloober do Medium :). Movie games zahartował mnie w wahaniach w kursie. Kupowane po ok. 33 i nagle spadek w okolice 16. Sprzedane po miesiącu 60 z haczykiem. :) Mam nadzieję, że tym razem cierpliwość nie zawiedzie.