Dino od 149. Tak. Dużo zarobiłem :). Ale tylko ze względu na wolumen w jakim wszedłem. Oni byli spanikowani przed raportem, który okazał się niezły. Ale dodatkowo zaczaiłem się na fibo. Odbicie było pewne, nie sądziłem że tak szybko i ostro pójdzie up.
ps. jak dolina to trzymam :).