no witam :).
Tak, tak, widać dzisiaj wyraźnie, że chłopaki z gamingu banki pokupowali :). z resztą kogo z ulicy stać na akcje po 600zł, splity będą na jesieni fruwały jak nic. Co do materiału to jak siedzą w s na ropie w 90 procentach to longi trzeba by brać :)). Ja od wczoraj jestem w s na nasdaqu od 9500.Coś mi się zdaje, że amerykańce wyciągną na 3100 a potem sruuu. Tam też będę łapał shorta na spx.
Zabacz, taki trup ta Trakcja, nikt tego nie chciał tykać miesiąc temu a jak pięknie idzie. Mają portfel na 3 mld zamówień i jak zwykle straty w raporcie. Myślę, że mogą chcieć dojechać do 4 zł spokojnie.
Infoscan przestałem obserwować, obraziłem się :). serio. gdybyś nie napisał to bym nie wiedział.
Sprzedałem wczoraj Dino 149-182. Bo po tym jak wszedłem w banki, i nie wyszedłem z trakcji, straciłem płynność :).
Zdrówko.