1,5200 zł
0,00% 0,0000 zł
Inteliwise SA (ITL)

Zawarcie znaczącej umowy z Pfizer Inc z siedzibą w Nowym Jorku (USA)

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 15 / 2016
Data sporządzenia: 2016-12-13
Skrócona nazwa emitenta
INTELIWISE S.A.
Temat
Zawarcie znaczącej umowy z Pfizer Inc z siedzibą w Nowym Jorku (USA)
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd INTELIWISE S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka) informuje, iż Spółka otrzymała w dniu dziesiejszym podpisane zlecenie przez Pfizer Inc. z siedzibą w Nowym Jorku (USA) wraz z warunkami świadczenia usługi (tzw. SOW – Statement of Work) Przedmiotem umowy jest uruchomienie i świadczenie rozwiązania Virtual Assistant (Chatbot) zintegrowanego z Live Chat’em, wspierającego automatyzację procesów obsługi klienta.

Uruchomienie systemu planowane jest na pierwszy kwartał 2017. W ramach dostarczonego rozwiązania Spółka zapewni m.in. rozbudowaną bazę wiedzę zawierającą kilkaset odpowiedzi typu Q&A oraz system zawierający kilka tysięcy odpowiedzi, zintegrowany z systemem sztucznej inteligencji.
Umowa będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy od dnia uruchomienia systemu. W ramach umowy Spółka będzie świadczyła usługi wsparcia (SLA) dla uruchomionego systemu. W pozostałym zakresie umowa zawiera postanowienia typowe dla tego typu kontraktów.

Wspierane algorytmami sztucznej inteligencji rozwiązanie Chatbot, zintegrowane z czatem firmowym jest innowacyjnym rozwiązaniem autorskim Spółki z obszaru ‘customer service automation’, automatyzujące dostęp do wiedzy oraz gwarantującym obsługę zapytań klientów wewnętrznych korporacji przez 24 h na dobę przez inteligentny czat.

Pfizer Inc jest jednym z największych globalnych koncernów biofarmaceutycznych, klasyfikujących się na 55 pozycji listy Fortune 500 w USA.

W ocenie Zarządu Spółki niniejszą umowę należy uznać za znaczącą gdyż jest wartość przekracza 15 % kapitałów własnych Spółki z ostatniego raportu rocznego Spółki (raport jednostkowy za 2015 rok).


Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-12-13 Marcin Strzałkowski Prezes Zarządu Marcin Strzałkowski
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • Publikacja skonsolidowanego raportu za III kwartał 2019 roku.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.