REKLAMA

CI Games przesunął datę premiery gry "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" w wersji na PlayStation 5

2021-05-07 17:04, akt.2021-05-07 20:13
publikacja
2021-05-07 17:04
aktualizacja
2021-05-07 20:13
CI Games przesunął datę premiery gry "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" w wersji na PlayStation 5
CI Games przesunął datę premiery gry "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" w wersji na PlayStation 5
fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

CI Games przesunął datę premiery gry "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" w wersji na platformę PlayStation 5 z powodu nieoczekiwanych problemów technicznych - poinformowała spółka w komunikacie. CI Games nie podał nowej daty premiery, ale zaznaczył, że będzie ona miała miejsce w 2021 roku.

Data premiery SGWC2 w wersji na pozostałe konsole, w tym PlayStation 4, Xbox X/S i Xbox One oraz PC, pozostaje niezmieniona i gra ukaże się na rynku globalnym 4 czerwca 2021 roku. CI Games poinformowało, że jest pewne stanu i jakości gry na tych platformach, a doświadczony zespół już pracuje nad zapewnieniem równie wysokiego standardu rozgrywki na PS5.

Ze względu na opóźnienie CI Games zapowiedziało, że pierwszy większy dodatek do gry (zawierający jedną rozległą mapę oraz nowe zlecenia) będzie dostępny za darmo dla graczy na wszystkich platformach. DLC jest obecnie w produkcji, a więcej informacji na jego temat pojawi się w późniejszym terminie.

Dodatkowo, posiadacze zarówno cyfrowej, jak i fizycznej wersji Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS4 otrzymają darmowe, cyfrowe ulepszenie gry do wersji PS5, gdy ta pojawi się na rynku. Dzięki temu posiadacze PS5 mogą sięgnąć po wersję gry z poprzedniej generacji. Na konsolach najnowszej generacji gracze będą mogli korzystać z ulepszonych tekstur i efektów graficznych oraz szybkiego ładowania z dysku SSD.

"Nie mogliśmy przewidzieć napotkanych problemów. Mogę zapewnić graczy, że bardzo doświadczony, profesjonalny i oddany zespół pracuje wraz z ekspertami Sony oraz dostawcą silnika nad zapewnieniem posiadaczom PS5 najlepszego doświadczenia snajperskiego, na jakie zasługują. Darmowa aktualizacja do wersji na PS5 będzie dostępna zarówno dla posiadaczy fizycznych, jak i cyfrowych wersji na PS4" - powiedział Tobias Heussner, producent wykonawczy w CI Games.

CI Games to deweloper i wydawca gier wideo ze studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 roku spółka jest znana z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 11 mln sprzedanych egzemplarzy) czy Lords of the Fallen (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy). W 2018 roku CI Games powołało spółkę córkę - United Label, która skupia się na produkcji mniejszych gier jak np. Röki, Eldest Souls, czy Tailes of Iron. (PAP Biznes)

pr/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
www.eurodolar.pl
Lepiej przełożyć niż wypuszczać wersję z bugami,
trzeba sie uczyć na błędach CDProjekt i innych...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki