193,0000 zł
0,52% 1,0000 zł
Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA (ERP)

Ludzie - TUEUROPA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Podoba Jacek Prezes Zarządu 2007-09-04 -
Mędrala Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-01-02 - Członek RN
COMPERIA - Członek RN
MEDAPP - Członek RN
Sztuba Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-11-04 -
Lipińska Ewa Wiceprezes Zarządu 2011-07-11 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Leue Torsten Przewodniczący RN 2012-07-12 -
Czarnecki Leszek Wiceprzewodniczący RN 2011-03-21 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Yamauchi Kazunori Sekretarz RN 2012-07-12 -
Fokkema Sven Członek RN 2012-07-12 -
Schmid Oliver Członek RN 2012-07-12 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Juszczak Rafał Członek RN 2012-04-03 -
Juszczak Rafał Członek RN 2012-04-03 -
Lipińska Ewa Wiceprezes Zarządu 2011-07-11 -
Chojnacki Łukasz Członek RN 2011-03-21 2012-04-03 -
Chojnacki Łukasz Członek RN 2011-03-21 2012-04-03 -
Boniecki Radosław Członek RN 2011-03-21 -
Boniecki Radosław Członek RN 2011-03-21 -
Czarnecki Leszek Członek RN 2011-03-21 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Kaczałko Marek Członek Zarządu 2010-09-14 2010-09-29 -
Kaczałko Marek Członek Zarządu 2010-09-14 -
Mędrala Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-01-02 - Członek RN
COMPERIA - Członek RN
MEDAPP - Członek RN
Kula Longin Członek RN 2009-07-31 -
Kula Longin Członek RN 2009-07-31 -
Staniszewski Mariusz Członek RN 2009-04-01 2011-03-21 -
Staniszewski Mariusz Członek RN 2009-04-01 2011-03-21 -
Augustyniak Jarosław Przewodniczący RN 2009-04-01 2011-03-21 -
Augustyniak Jarosław Przewodniczący RN 2009-04-01 2011-03-21 -
Stefurak Radosław Sekretarz RN 2008-04-10 -
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 -
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 -
Stefurak Radosław Sekretarz RN 2008-04-10 -
Niedośpiał Dariusz Członek RN 2007-04-16 2011-03-21 -
Niedośpiał Dariusz Członek RN 2007-04-16 2011-03-21 -
Stępniak Piotr Wiceprzewodniczący RN 2007-04-16 2008-01-22 -
Stępniak Piotr Wiceprzewodniczący RN 2007-04-16 -
Rosiński Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2006-10-02 2010-01-02 -
Rosiński Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2006-10-02 2010-01-02 -
Horosz Adam Wiceprezes Zarządu 2005-08-01 2006-09-30 -
Horosz Adam Wiceprezes Zarządu 2005-08-01 -
Horosz Adam Wiceprezes Zarządu 2005-08-01 -
Dowbaj Jarosław Przewodniczący RN 2005-01-01 2009-04-01 -
Dowbaj Jarosław Przewodniczący RN 2005-01-01 2009-04-01 -
Czarnecki Leszek Wiceprzewodniczący RN 2004-12-20 2007-03-24 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Czarnecki Leszek Wiceprzewodniczący RN 2004-12-20 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Ciesielski Piotr Członek RN 2004-12-20 -
Ciesielski Piotr Członek RN 2004-08-16 2009-04-01 -
Mihułka Tomasz Sekretarz RN 2004-08-16 2006-05-01 -
Ciesielski Piotr Członek RN 2004-08-16 -
Mihułka Tomasz Sekretarz RN 2004-08-16 -
Girard Thierry Wiceprzewodniczący RN 2004-03-10 2004-08-16 -
Girard Thierry Wiceprzewodniczący RN 2004-03-10 -
Wlazło Stanisław Wiceprezes Zarządu 2003-06-27 2011-08-31 -
Wlazło Stanisław Wiceprezes Zarządu 2003-06-27 2011-08-31 -
Czarnecki Waldemar Członek RN 2003-06-27 2005-01-01 -
Kaczmarek Piotr Członek RN 2003-06-27 2004-08-16 -
Kaczmarek Piotr Członek RN 2003-06-27 -
Czarnecki Waldemar Członek RN 2003-06-27 -
Niedośpiał Dariusz Członek Zarządu 2002-09-01 2004-06-01 -
Niedośpiał Dariusz Członek Zarządu 2002-09-01 -
Chabane Francis Wiceprzewodniczący RN 2002-04-03 2003-06-27 -
Stępniak Piotr Członek RN 2002-04-03 2003-06-27 -
Stępniak Piotr Członek RN 2002-04-03 -
Chabane Francis Wiceprzewodniczący RN 2002-04-03 -
Dowbaj Jarosław Prezes Zarządu 1999-06-01 2004-12-31 -
Dowbaj Jarosław Prezes Zarządu 1999-06-01 -
Frąckiewicz Bogdan Wiceprezes Zarządu 2011-08-31 -
Frąckiewicz Bogdan Wiceprezes Zarządu 2011-08-31 -
Jabłoński Mariusz Członek RN 2004-12-30 -
Czarnecki Leszek Przewodniczący RN 2004-12-20 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Czarnecki Leszek Przewodniczący RN 2004-12-19 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
OPENFIN - Wiceprzewodniczący RN
Maisonnier Bruno Wiceprzewodniczący RN 2004-01-12 -
Łysakowska Agnieszka Członek Zarządu 2003-09-30 -
Krysiak Zbigniew Członek RN 2003-06-27 -
Chauvel Bernard Sekretarz RN 2003-06-27 -
Maisonnier Bruno Wiceprzewodniczący RN -
Krysiak Zbigniew Członek RN -
Łysakowska Agnieszka Członek Zarządu -
Bald Łukasz Członek RN -
Bald Łukasz Członek RN -
Jabłoński Mariusz Członek RN -
Chauvel Bernard Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2011 131 -
2010 99 -
2009 87 -
2008 99 -
2007 94 -
2005 76 2005-12-31
2004 70 -
2003 69 -
2002 56 -
2001 57 -
1999 50 -
1998 38 -
1997 44 -
Grupa
2011 241 -
2010 189 -
2009 160 -
2008 163 -
2007 136 -
2005 158 2005-12-31
2004 86 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.