30,8800 zł
0,03% 0,0100 zł
Bank BPH SA (BPH)

Ludzie - BANKBPH

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jurczyk Grzegorz Prezes Zarządu 2016-11-04 -
Bandurski Paweł Wiceprezes Zarządu 2015-08-04 -
Godzińska Monika Wiceprezes Zarządu 2016-11-04 -
Romaniuk Małgorzata Wiceprezes Zarządu 2016-11-04 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rozłucki Wiesław Przewodniczący RN 2008-06-24 INTERMED - Przewodniczący RN
XTPL - Przewodniczący RN
ORANGEPL - Członek RN
TVN - Członek RN
Hall Denis Wiceprzewodniczący RN 2008-06-24 -
Rybkowski, Rafał Piotr Członek RN 2011-09-09 -
Stelmach, Beata Anna Członek RN 2013-11-13 -
Bull, Andrew Charles Członek RN 2014-05-28 -
Salzer Peter Członek RN 2016-06-13 -
Turek Zdenek Członek RN 2019-09-24 -
Luchetti Gonzalo Członek RN 2019-09-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Haywood Roshni Członek RN 2014-05-28 2015-12-22 -
Haywood Roshni Członek RN 2014-05-28 -
Bondarczuk Mariusz Wiceprezes Zarządu 2014-01-01 2016-11-04 -
Bondarczuk Mariusz Wiceprezes Zarządu 2014-01-01 -
Bondarczuk Mariusz Wiceprezes Zarządu 2014-01-01 -
Smith Todd Członek RN 2013-11-13 -
Smith Todd Członek RN 2013-11-13 -
Benisty Maurice Członek RN 2013-06-06 2014-12-18 -
Benisty Maurice Członek RN 2013-06-06 -
Kostera Mariusz Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 2016-11-04 -
Bende, Andras Q. Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 2016-11-04 -
Bende, Andras Q. Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 -
Kostera Mariusz Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 -
Bende, Andras Q. Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 -
Seidel, Wilfried Mathias Wiceprezes Zarządu 2012-03-31 2015-03-31 -
Seidel, Wilfried Mathias Wiceprezes Zarządu 2012-03-31 2015-03-31 -
Laxer, Richard Alan Wiceprzewodniczący RN 2012-03-31 -
Laxer, Richard Alan Wiceprzewodniczący RN 2012-03-31 -
Gaskin Richard Prezes Zarządu 2012-03-20 2016-11-04 -
Gaskin Richard Prezes Zarządu 2012-03-20 -
Di Pietro-Bayus, Maria Ann Członek RN 2011-05-20 2013-06-06 -
Di Pietro-Bayus, Maria Ann Członek RN 2011-05-20 -
Utrata Grażyna Wiceprezes Zarządu 2011-04-15 2016-11-04 -
Utrata Grażyna Wiceprezes Zarządu 2011-04-15 -
Seidel, Wilfried Mathias Wiceprezes Zarządu 2011-04-15 -
Nowaczewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-08-01 2016-11-04 -
Jurczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2010-08-01 -
Nowaczewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-08-01 -
Gaskin Richard Wiceprezes Zarządu / p.o. prezesa zarządu 2010-08-01 -
Nowaczewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-08-01 -
Malak, Ronald James Wiceprezes Zarządu 2010-01-08 2011-12-31 -
Malak, Ronald James Wiceprezes Zarządu 2010-01-08 2011-12-31 -
Gaskin Richard Wiceprezes Zarządu 2010-01-08 2010-07-31 -
Gaskin Richard Wiceprezes Zarządu 2010-01-08 -
Newcomb George Wiceprezes Zarządu 2009-12-14 2012-05-31 -
Newcomb George Wiceprezes Zarządu 2009-12-14 2012-05-31 -
Seidel, Wilfried Mathias Członek RN 2009-05-27 2011-04-15 -
Green, Robert Charles Wiceprzewodniczący RN 2009-05-27 -
Green, Robert Charles Wiceprzewodniczący RN 2009-05-27 -
Seidel, Wilfried Mathias Członek RN 2009-05-27 -
Stamirowski Tomasz Członek RN 2008-06-24 2015-11-10 -
Kuzaj Lesław Członek RN 2008-06-24 2012-12-19 -
O'Shea Des Członek RN 2008-06-24 2011-05-20 -
O'Shea Des Członek RN 2008-06-24 2011-05-20 -
Stockton Dmitri Członek RN 2008-06-24 2011-05-20 -
Stockton Dmitri Członek RN 2008-06-24 2011-05-20 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2008-06-24 2011-04-15 -
Franklin Peter Wiceprzewodniczący RN 2008-06-24 2009-03-19 -
Stefanowski Robert Członek RN 2008-06-24 2008-10-13 -
Franklin Peter Wiceprzewodniczący RN 2008-06-24 -
Mirkowski Sławomir Członek RN 2008-06-24 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2008-06-24 -
Kuzaj Lesław Członek RN 2008-06-24 -
Mirkowski Sławomir Członek RN 2008-06-24 -
Stamirowski Tomasz Członek RN 2008-06-24 -
Stefanowski Robert Członek RN 2008-06-24 -
Królikowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-05-01 2010-07-31 -
Królikowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-05-01 2010-07-31 -
Blazek Ales Członek RN 2008-04-24 -
Blazek Ales Członek RN 2008-04-24 -
Dąbrowski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2012-12-31 -
Dąbrowski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2012-12-31 -
Mączka Cezary Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2011-07-31 -
Mączka Cezary Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2011-07-31 -
Voekt, Carl Normann Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2011-04-15 -
Łabno Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2010-01-31 -
Łabno Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 2010-01-31 -
Voekt, Carl Normann Wiceprezes Zarządu 2008-03-10 -
Słomka-Gołębiowska Agnieszka Członek RN 2008-02-20 2014-10-22 -
Podedworna-Tarnowska Dorota Członek RN 2008-02-20 2013-06-18 -
Podedworna-Tarnowska Dorota Członek RN 2008-02-20 -
Słomka-Gołębiowska Agnieszka Członek RN 2008-02-20 -
Iannaccone Marco Członek RN 2008-01-17 2008-06-17 -
Natale Marina Członek RN 2008-01-17 2008-06-17 -
Iannaccone Marco Członek RN 2008-01-17 -
Natale Marina Członek RN 2008-01-17 -
Lepczyński Błażej Członek RN 2008-01-16 2008-06-24 -
Lepczyński Błażej Członek RN 2008-01-16 2008-06-24 -
Galmarini Fausto Członek RN 2008-01-16 2008-03-19 -
Galmarini Fausto Członek RN 2008-01-16 -
Ghizzoni Federico Wiceprzewodniczący RN 2007-04-26 2008-06-17 -
Ghizzoni Federico Wiceprzewodniczący RN 2007-04-26 -
Kofler Herbert Członek RN 2007-04-26 -
Kofler Herbert Członek RN 2007-04-26 -
Gdański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2006-12-01 2007-11-30 -
Gdański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2006-12-01 -
Piwowar Grzegorz Członek Zarządu 2006-10-05 2007-11-30 -
Piwowar Grzegorz Członek Zarządu 2006-10-05 -
de Marchis, Raniieri Członek RN 2006-06-06 2008-06-17 -
Fiorentino Paolo Członek RN 2006-06-06 2008-03-19 -
Ślązak Emil Członek RN 2006-06-06 2008-02-20 -
Grzybowski Andrzej Członek RN 2006-06-06 2008-02-20 -
Bielecki, Jan Krzysztof Członek RN 2006-06-06 2008-01-16 -
Lovaglio Luigi Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 2008-01-16 -
Lovaglio Luigi Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 2008-01-16 -
Bielecki, Jan Krzysztof Członek RN 2006-06-06 2008-01-16 -
Moneta Andrea Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 2007-04-26 -
Fiorentino Paolo Członek RN 2006-06-06 -
Grzybowski Andrzej Członek RN 2006-06-06 -
Moneta Andrea Członek RN 2006-06-06 -
de Marchis, Raniieri Członek RN 2006-06-06 -
Ślązak Emil Członek RN 2006-06-06 -
Moneta Andrea Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 -
Bernkopf Helmut Członek RN 2005-03-15 2006-06-06 -
Bernkopf Helmut Członek RN 2005-03-15 -
Knett Anton Wiceprezes Zarządu 2004-08-16 2007-09-30 -
Knett Anton Wiceprezes Zarządu 2004-08-16 2007-09-30 -
Strobl Johann Członek RN 2004-06-04 2007-08-03 -
Ermisch Stefan Członek RN 2004-06-04 2006-06-06 -
Prehofer Regina Członek RN 2004-06-04 2006-06-06 -
Prehofer Regina Członek RN 2004-06-04 -
Ermisch Stefan Członek RN 2004-06-04 -
Strobl Johann Członek RN 2004-06-04 -
Reiter Janusz Członek RN 2003-06-06 2005-10-01 -
Haller Wolfganag Członek RN 2003-06-06 2005-09-05 -
Haller Wolfganag Członek RN 2003-06-06 -
Kadrnoska Friedrich Członek RN 2003-06-06 -
Reiter Janusz Członek RN 2003-06-06 -
Kadrnoska Friedrich Członek RN 2003-06-06 -
Sobieraj Wojciech Wiceprezes Zarządu / Kierownik Pionu Klienta Detalicznego 2002-08-12 2006-07-21 -
Sobieraj Wojciech Wiceprezes Zarządu / Kierownik Pionu Klienta Detalicznego 2002-08-12 -
Hampel Erich Członek RN 2002-06-06 2006-06-06 -
Cernko Willibald Członek RN 2002-06-06 2003-06-06 -
Michalski, Jacek Jan Członek RN 2002-06-06 2003-06-05 -
Hampel Erich Członek RN 2002-06-06 -
Cernko Willibald Członek RN 2002-06-06 -
Michalski, Jacek Jan Członek RN 2002-06-06 -
Picker Alexander Członek Zarządu 2001-11-14 2004-06-04 -
Twardak Stefan Wiceprezes Zarządu 2001-11-14 2002-07-03 -
Twardak Stefan Wiceprezes Zarządu 2001-11-14 -
Picker Alexander Członek Zarządu 2001-11-14 -
Grendowicz, Mariusz Cezary Wiceprezes Zarządu 2001-11-07 2006-11-30 -
Grendowicz, Mariusz Cezary Wiceprezes Zarządu 2001-11-07 2006-11-30 -
Krajewska Anna Członek RN 2001-10-30 2008-06-24 -
Krajewska Anna Członek RN 2001-10-30 2008-06-24 -
Gawlikowska-Hueckel Krystyna Członek RN 2001-10-30 2008-06-24 -
Gawlikowska-Hueckel Krystyna Członek RN 2001-10-30 2008-06-24 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2001-10-30 2008-06-17 -
Grüll Martin Członek RN 2001-10-30 2004-11-16 -
Grüll Martin Członek RN 2001-10-30 -
Szeląg Andrzej Członek RN 2001-10-30 -
Szeląg Andrzej Członek RN 2001-10-30 -
Szeląg Andrzej Członek RN 2001-10-30 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2001-10-30 -
Boniecki Mirosław Wiceprezes Zarządu 2001-10-01 2010-07-31 -
Boniecki Mirosław Wiceprezes Zarządu 2001-10-01 2010-07-31 -
Lundorff Niels Wiceprezes Zarządu 2001-10-01 2007-11-14 -
Lundorff Niels Wiceprezes Zarządu 2001-10-01 -
Niezgoda Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2001-06-01 2007-11-30 -
Niezgoda Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2001-06-01 -
Randa Gerhard Wiceprzewodniczący RN 2001-05-08 2004-06-04 -
Speek Jochen-Michael Członek RN 2001-05-08 2003-06-06 -
Bayreuther Gerhard Członek RN 2001-05-08 2002-06-06 -
Samstag Karl Członek RN 2001-05-08 2001-10-30 -
Hemetsberger Wilhelm Członek RN 2001-05-08 2001-10-30 -
Bayreuther Gerhard Członek RN 2001-05-08 -
Hemetsberger Wilhelm Członek RN 2001-05-08 -
Speek Jochen-Michael Członek RN 2001-05-08 -
Randa Gerhard Wiceprzewodniczący RN 2001-05-08 -
Wancer Józef Prezes Zarządu 2001-05-07 2010-07-31 -
Wancer Józef Prezes Zarządu 2001-05-07 2010-07-31 -
Clesius Udo Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 2002-03-31 -
Folta Irena Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 2001-09-30 -
Konrad Helmut Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 2001-09-30 -
Fitta Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 2001-09-30 -
Konrad Helmut Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 -
Clesius Udo Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 -
Fitta Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 -
Folta Irena Wiceprezes Zarządu 2001-05-07 -
Bogdanowicz-Bindert Christine Sekretarz RN 2001-04-02 2004-06-04 -
Bogdanowicz-Bindert Christine Sekretarz RN 2001-04-02 -
Holding Kent Wiceprezes Zarządu 2009-12-14 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2008-03-13 -
Józefiak Marek Członek RN 2007-10-19 -
Józefiak Marek Członek RN 2007-10-19 -
Józefiak Marek Członek RN 2007-10-19 -
Józefiak Marek Członek RN 2007-10-19 -
Mendel Michael Członek RN 2006-06-06 -
Scheer Olaf Członek RN 2001-05-08 -
Schüller Stephan Członek RN 2001-05-08 -
Funke Georg Członek RN 2001-05-08 -
Juchem Norbert Członek RN 2001-05-08 -
Rampel Dieter Członek RN 2001-05-08 -
Rauch Eberhard Członek RN 2001-05-08 -
Holding Kent Wiceprezes Zarządu -
Wierzbowski Marek Członek RN -
Mendel Michael Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 4 265 -
Grupa
2015 5 375 -
2014 5 375 -
2013 5 401 -
2012 5 555 -
2011 6 162 -
2010 6 870 -
2009 7 571 -
2008 4 265 -
2007 3 172 2006-07-01 - 2007-06-30
2006 9 946 2005-07-01 - 2006-06-30
2004 9 873 -
2003 10 712 -
2002 11 959 -
2001 14 930 2001-12-31
2000 14 582 -
1999 14 195 -
1998 13 072 -
Grupa
2015 5 287 -
2014 5 375 -
2013 5 449 -
2012 5 606 -
2008 4 265 -
2007 3 172 2006-07-01 - 2007-06-30
2006 9 946 2005-07-01 - 2006-06-30
2005 9 894 -
2004 10 557 -
2003 11 082 -
2002 14 412 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.