Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,50 zł , zmiana od tamtej pory: 11,58%

Re: głosowali tak jak chcieli, a rynek zrobił co powiedział chodzik.

Zgłoś do moderatora
Najperw ten cytat:

"Chłopie wyniki przewidziałeś? Zbieg okoliczności i tyle. Takich wyników nikt się nie spodziewał włączając w to ciebie. Gdyby nie wczorajszej wyniki to swoje bzdury o akumulacji mógłbyś między bajki wlozyc"

Wiecie co - to jest właśnie głupota podniesiona do kwadratu. Te słowa mógł napisać jedynie prawdziwy cymbał, który nie ma bladego pojęcia o tym jak działa analiza techniczna.
Co ja napisałem otwierając ten wątek?
Wróćcie się i przeczytajcie !
Napisałem, że na wykresie pojawiły się elementy wskazujące na akumulacje. Dlaczego się pojawiły?
Dlatego, że już wcześniej zaczęło cieknąć, niczym woda w kranie. Cieknąć - inaczej mówiąć wyszła informacja, że wyniki opublikowane w najblizszym czasie będą dobre. Najpierw wiedział to dział księgowości, potem zarząd i prezes, a na końcu personel sprzątający. To własnie ich działania na wykresie pokazały elementy akumumulacji. To jest czysta postać analizy technicznej.
A zbieg okoliczności, to może być kolego, kiedy siedząc na sedesje zorientujesz się, że nie ma papieru toaletowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,85% 53,00 2022-05-20 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.