Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,66 zł , zmiana od tamtej pory: 18,05%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Ładna zaczęła się ta dzisiejsza akumulacja. Wyleciałeś już na stop lossie?

1. "Profesjonalnie" zajmujesz się handlem na GPW? Numer licencji maklera proszę.

2. Nie przewidzialeś żadnego końca hossy w 2018 - było to już wielokrotnie dyskutowane, a twoje kłamstwa obalone

3. Twój poziom rzekomo "kluczowego wsparcia" na WIG20 czyli 2260 okazał się być nic nieznaczacym poziomem, który rynek gładko przebił i zatrzymał się dopiero na poziomie 2224.

4. Wszystko to, co pisał Wyckoff jest uzależnione od wolumenu obrotów. A więc ostatni raz: Zmykaj do nauki, byle prędko!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 2,35% 48,00 2022-05-16 11:31:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.