Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,56 zł , zmiana od tamtej pory: 29,19%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Facet, czy ty w ogóle rozumiesz na czym polega analiza techniczna?
To w pewnym stopniu prawdopodobieństwo, a nie nauka ścisła.
Jeśli lepiej potrafisz zrobić to niż ja, to serdecznie ci gratuluję.
Jak wiesz kilkanaście dni temu Piotr Kulczyński, wszystkim znany analityk Bankowy, zapowiadał trwanie wzrostów, bo niby
fundusze zagraniczne miały kupować złotówkę bardzo słabą i wchodzić na rynek giełdowy kupując akcje, a co się okazało?

Nie rozumiesz AT, albo nie chcesz rozumieć, bo gdybyś rozumiał, to byś wiedział, że to są pewne założenia, których rynek wcale nie musi zrealizować.
Masz rację moje pierwsze ostrzeżenie było przedwczesne, ale już wtedy na rynku nie można było wytypować spółki, która pójdzie do góry, bo pieniądze przeskakiwały z jednego sektora na drugi i to wielokrotnie, ciągnąć za uszy tylko indeksy.

Jest taki pamflet, który bardzo lubie a brzmi on tak:

Raz śle zrobiłem - krzyczeli. wciąż na nowo
Dwakroć zrobiłem dobrez nie padlo ni słowo.

Napisz tu otwarcie, że pomimo wklejonych przeze mnie tekstów ze stycznia i lutego 2018 roku uważasz, że nie miałem wtedy racji.
Napisz również i to, że taraz ogłaszając szczyt fali B stopnia Cyklu 15 października taż nie mam racji.

TERAZ
Zobaczcie jak się błaźni ten sam, co wypisujący o mnie głupoty. Cytuje moje wpisy, ale ich nie rozumie zupełnie.

"Coraz bardziej nabieram przekonania, że hossa dobiega końca. Grozi nam, nie jakiś niedźwiadek, ale ogromnych rozmiarów bessa"

Czy ja to napisalem?
tak dokładnie to napisałem.
A o jaki interwał chodziło?
Ano o interwał tygodniowy.
(...)
To nie moment na sprzedawanie, jeszcze nie, jeszcze czeka nas znacząca zwyżka i tam trzeba będzie podjąć decyzje.
Formacja dystrybucji z jaką mamy do czynienia, nie została jeszcze potwierdzona, więc szansa na to, że nie dojdzie do jej zamknięcia"

a teraz o jakim interwale jest tu mowa?
Ano o 4h.

Ten człowiek nie rozumie, że z jednej strony ma szczyt bessy w interwale tygodniowym, a przeciwstawia temu zwyzkę w interwale
intraday.
TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI z jakimi fachowcami przychodzi mi prowadzić rozmowy.

No dobrze, ale skoro jesteście tak mądrzy za jakich się uważacie, to otwartym tekstem napiszcie, co dlaje z PCFGROUP.
Czy nastapi zwyżka korekcyjna, czy też akcje te polecą do dołu. Obecnie tracą 1% i cena wynosi 40.56.
To jak będzie moje orły sokoły, nieloty?

W zasadzie nie wiem, czy powinienem napisać nieloty, czy może miernoty. Jak by nie patrzeć w tej kwestii nie macie nic do powiedzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,13% 52,40 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.