Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,80 zł , zmiana od tamtej pory: 26,96%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Najpierw cytat niejakiego akysz, który o mnie napisał tak:

"Skarbeńku, analiza techniczna na spółce o takich obrotach? 
Wracaj do nauki, a potem na swojego bloga i pisz tam sam ze sobą - jak widzę, towarzystwo szybko zorientowało się z kim ma do czyninia.

A sio!

Odpowiadam:
Jak sobie czytam wypowiedzi takich ludzi jak Akysz, to zastanawiam się, dlaczego tak jest, że facet, co nie ma pojęcia o formacjach akumulacji na rynku, podskakuje jak pajacyk na sznureczkach do mnie - chodzika księżycowego, który od 1993 roku zajmuje się
GPW, a od blisko 15 lat robi to na poziomie profesjonalnym. Do mnie, człowieka co w styczniu 2018 roku z wyprzedzeniem określił
koniec hossy stopnia Cyklu i który na swoim własnym blogu 15 grudnia, czyli na trzy dni przed szczytem obecnej fali wzrostowej jasno i wyraźnie napisał, że
fala B stopnia Cyklu się kończy i należy zwijać manatki. Napisał to pomimo, że teraz zgodnie z moimi założeniami rynek wali się od kilku dobrych dni niczym wodospad.
Co ja takiego napisałem tutaj wczoraj u was?
Ano napisałem, że pomimo tak słabego szerokiego rynku widzę elementy akumulacji na PCF Gropu. Czy ja napisałem tutaj, że spodzieam się zmiany trendu na tym walorze?
No nie?
Więc dlaczego AKYSZ do mnie pije? Przecież on nawet nie wiejakie są cechy akumulacji.
Specjalnie dla Ciebie i dla innych, na swoim blogu, którego adres macie w moim pierwszym wpisie
pokaże na co trzeba było zwrócić uwagę, podczas analizowania wykresu PCF. Spodziewam się tu bowiem jeśli w ogóle,wyłącznie korekty i niczego innego. Korekty, która być może da zarobić kilka złociszy.
Niestety, wielu z was uważa, że analiza techniczna nie nadaje się do spółek mających niewielkie obroty, tylko że moja polega na czytaniu wykresu i na szukanie odpowiedzi na pytanie - ktora ze stron w danej chwili kontroluje popyt, a ktora podaż, zgodnie z pierwszym prawem niejakiego pana Rysia, o którym Akysz nawet nie słyszał.

A pomijajć to wszystko Akysz, w dniu wczorajszym było naprawdę nie tyle dużo, co bardzo dużo wejść na bloga. Przy okazji podziekuję tym wszystkim, którzy moje teksty czytają, wspominając przy okazji, że są już dostępne trzy moje książki, a czwarta w pisaniu.
Każdy kto jest zainteresowany tym tematem może do mnie napisać

[email protected]

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,36% 51,80 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.