Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 26,79%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
A to następny bęcfał - niejaki tubingen.
Co napisał?

"Piękna akumulacja dziś na PCF.
Kolejny udany scenariusz."

Czy potrafi czytać?
Zapewne, ale czy rozumie?
Ani trochę.
Wróć gościu do mojego wpisu rozpoczynającego ten wątek i dokładnie go przeczytaj.
I jeszcze jedno - zapamiętaj, że proces akumulacji, to nie jedna wzrostowa, czy spadkowa świeca. To jak sama nazwa wskazuje
pewien PROCES, tak jak proces myślenia. Ty tego nie pojmiesz, bo ci brak szarych komórek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 7,08% 51,40 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.