Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 28,52%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
"Skoro przełamał poziom wsparcia formacji harmonicznej
Skoro wybił także kluczowe wsparcie na 2260 na wigu 20
i to w jednym podejściu to o czym to świadczy?"

Nie, tak zwany Fryderyku.
Świadczy to o tym, że nie było to żadne kluczowe wsparcie, czego dowodem jest to, że rynek przelamał je bez NAJMNIEJSZEGO oporu i utworzył wsparcie kilkadzieisąt pkt niżej z którego w niedługim czasie nastąpi wybicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,52% 52,10 2022-05-20 15:09:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.