Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 17,04%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Oj nie, mylisz się. W 2019 roku bardzo precyzyjnie pisał w czasie przeszłym dokonanym, że hossa dobiegła końca i był dumny ze swojego stwierdzenia.

Podobnie kilka miesięcy temu oznajmił wszystkim na swoim blogu, że fala B się już zakończyła - w samym środku hossy covidowej.

Tutaj link do końca hossy w USA w 2019:

https://www.bankier.pl/forum/temat_chodzik-ksiezycowy-i-jego-analiza-rynku-amerykanskiego,34082035.html

Jego standardową zagrywką jest pisanie zupełnie odmiennych tez, a potem, gdy któraś się sprawdzi (a sprawdzić się musi), to wkleja wpis i pokazuje, że przecież to przewidział.

Tak samo jak pisze, że przewidział koniec hossy w 2018r. i podpiera się jednym wpisem.
Zupełnie ignorując, że miesiąc później pisał zupełnie coś innego.

To jest klasyczny, medyczny przypadek mitomanii. I paru innych zaburzeń.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 1,17% 47,45 2022-05-16 10:12:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.