Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,60 zł , zmiana od tamtej pory: 17,98%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
A więc chodziku, w największym skrócie, pan Kuczyński delikatnie zasugerował, że teoria nad którą spędziłeś znaczną część życia, to bzdury wyssane z palca, które się nie sprawdzają.

No cóż. Ciężko o lepsze podsumowanie twojej działalności.

Szkoda tylko, że zmarnowałeś tyle lat życia na ułudę. Z drugiej strony i tak nie przyjmiesz tego do wiadomości, bo nie pozwoli ci na to twoje ego.
Ale gdzieś w tyle głowy zawsze pozostanie myśl, ze twoje życie to marnotrastwo czasu. I ta myśl będzie powracać. Bo prawda nie daje o sobie zapomnieć...

Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,21% 47,90 2022-05-17 12:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.