Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 18,40%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
I ostatnie zdanie tego wpisu, aby ci się Dziadku w głowie utrwaliło.

"Gdybyśmy nie przebili się przez dzisiejsze maksimum w sposób zdecydowany i jednoznaczny, to wejdziemy w bessę o wymiarach CYKLU.
Polonez Chopina 23 stycznia 2018

kumasz?
A może ci mało, chcesz jeszcze?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 2,35% 48,00 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.