Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,56 zł , zmiana od tamtej pory: 30,67%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-23 o godz. 13:31 ~Tubingen napisał(a):
> Fryderyku, a może wkleisz też wpisy sprzed kilku miesięcy o tym jak ogłosiłeś koneic fali B?
> > Albo te z 2019 o tym ze hossa w USA dobiegła końca?
> >
W 2019 pisał że dobiega końca, ale nie napisał kiedy będzie ten koniec. On to wszystko pisze w stylu horoskopu, wcześniej czy później wszystko się sprawdza. Tylko czeka kiedy może się pochwalić sukcesem i powiedzieć że to przewidział.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,85% 53,00 2022-05-20 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.