Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,56 zł , zmiana od tamtej pory: 30,67%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Otóż mylisz się i nie słuchaleś tej wypowiedzi do końca, a twój mail jest dowodem ignorancji, więc nie dziwne, że nie spotkał się z odzewem.

Kuczyński nie wyznacza żadnego kierunku, ani nie pisze żadnych sugestii - co próbujesz mu imputować, a jedynie zauważa, że obecna sytuacja sprzyjałaby wymianie dolara na złotówki i kupno akcji, co jest oczywiste, bo złoty jest tani, a dolar drogi.
Pytany jednak wprost o to, czy hossa sie zakonczy, nie odpowidział na to pytanie ani twierdząco ani przecząco, co oznacza, że w ogóle nie zajał zdania w kwestii dalszego losu rynku. Powiedział jedynie, że wyznaczanie szczytu hossy to głupota, podobnie jak wiara w cykle gieldowe.

Być może jego wypowiedź odnośnie cykli odnosila się wlaśnie do twojego maila? Byłoby to sympatyczne pokazanie ci, gdzie jest twoje miejsce :)

Jeśli zaś chodzi o mnie, to uważam, że widmo krachu giełdowego w czasie tak silnej inflacji na całym świecie, jest b. mało realne.
Lampką ostrzegawczą może być jedynie slaby bitcoin.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,85% 53,00 2022-05-20 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.