Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,70 zł , zmiana od tamtej pory: 28,50%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Nikt nie powiedzial, że potrafi coś zrobić lepiej lub gorzej od ciebie.

Natomiast ty napisałeś KŁAMSTWO, że przewidziałeś z wyprzedzeniem koniec hossy w 2018.
I przeciwku temu KŁAMSTWU wiele osób zaprostestowało prezentując ci twoje wlasne wpisy z lutego 2018 r.

Zrozumiano?

Piotr Kuczyński, a nie Kulczyński - nie zapowiadał on żadnych wzrostów, a jedynie powiedział, że nie ma sensu przewidywanie końca hossy, bo wielu już próbowało i marnie kończyło. Powiedział również, że wiara w cykle to głupota.

Cytacik, który wstawiasz nie jest pamfletem, bo pamflet to wpis ośmieszający, czy dyskredytujący daną osobę.
Ten cytat może być co najwyżej odpowiedzią na czyiś pamflet.
Bardzo nietrafną zresztą w tym przypadku, bo stosunek twoich dobrych do złych prognoz nie wynosi 2:1, nie wynosi nawet 1:2.

15 października nie jest żadną kluczowa datą, bo szczyt z tego dnia został o wiele punktów przebity dwukrotnie, na początku listopada.

Właśnie następuje piękne odbicie na wig20 ze wsparcia w okolicach 2221 pkt.

Oddal się już stąd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,15% 52,30 2022-05-20 11:44:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.