Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 28,27%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Ponieważ niejaki osobnik z chorobą Delbrucka o ksywce "polonez_as-dur" przypisuje sobie, że przewidzial koniec hossy w 2018 r., po raz kolejny (już do znudzenia) wstawiam jego wpis z LUTEGO 2018 r., a więc już po górce, w którym pisze między innymi o dobiegającym dopiero końcu hossy (w więc wg. mitomana hossa wciąż wtedy trwała) i o tym, że nie jest to moment na sprzedaż akcji:

"Coraz bardziej nabieram przekonania, że hossa dobiega końca. Grozi nam, nie jakiś niedźwiadek, ale ogromnych rozmiarów bessa.
(...)
To nie moment na sprzedawanie, jeszcze nie, jeszcze czeka nas znacząca zwyżka i tam trzeba będzie podjąć decyzje.
Formacja dystrybucji z jaką mamy do czynienia, nie została jeszcze potwierdzona, więc szansa na to, że nie dojdzie do jej zamknięcia"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 1,17% 52,00 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.