Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,56 zł , zmiana od tamtej pory: 28,21%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
A ja mam pytanie.

Dlaczego wyzywasz osobę o nicku "KłamliwyFryderyk" od kłamców i baranów, podczas gdy zacytowała ona twój własny wpisz który potwierdza, że w lutym 2018 r. odradzałes sprzedaż akcji i pisałeś o znaczącej zwyżce?
Czyżby to efekt wyparcia?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 1,17% 52,00 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.