Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 27,78%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

No to teraz abyście mieli do pary, jeszcze o tym szczycie który na wigu 20 miał miejsce 12 listopada 2021, a na Wigu w interwale
tygodniowym maksimusm wypadło 8 października na poziomie 75.018

:„Zwracam się do czytelników mojego bloga. To co widzę dzisiaj na wykresie bardzo mnie niepokoi. Jak napisałem poziom 75.500 na WIGU to potężny opór. Zobaczcie, że dzieli go od ostatniego maksimum niespełna 1%
Przez ostatnie tygodnie najważniejsze co chciałem przekazać, to proces dystrybucji jaki obserwuje na rynku akcji. Proces ten musi trwać w czasie, co jest jak mniemam dla każdego z was zrozumiałe. Rynek wykazuje wyraźne oznaki przegrzania i każdy z Was powinien przeczekaćten czas poza parkietem.
Jeśli nie chcecie sprzedać posiadanych walorów, to przynajmniej zabezpieczcie swoje pozycje zleceniam typu stop loss.
Według mnie jesteśmy obecnie w fali czwartej – fali Piątej – Fali C – FALI B stopnia Cyklu. Nawet jeśli rynek się zatrzyma i będzie chciał zrobić ostatni swing wzrostowy w FALI B – to może zwyczajnie nie mieć już na to siły.
Okres w interwale tygodniowym na WIGu, patrząc od dnia 22 stycznia 2018 (gdzie dobiegła końca hossa stopnia Cyklu) do dnia dzisiejszego, to doskonały obraz zgodny we wszystkich aspektach z teorią fal Elliotta. Wtedy też ostrzegałem i niestety mało kto ostrzeżenie to potraktował z należytą uwagą.
Nie twierdzę, że na poziomie 78.860 na WIGU to koniec obecnego trendu wzrostowego (chociaż są przesłanki aby tak zakładać).
Twierdzę natomiast, że to z czym obecnie mamy do czynienia, bardzo źle wygląda.
chodzik księżycowy
piątek, 15 października 2021 godzina 15,30

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,36% 51,80 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.