Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,60 zł , zmiana od tamtej pory: 25,62%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Wreszcie wstawiłeś właściwy link, więc możemy zweryfikować, czy Pan Kuczynski odpowiedzial na twoje pytanie.

Otóż tak odowieział - i pokazał ci, gdzie jest twoje miejsce, pisząc, że fale wyznacza się z dużą precyzją PO CZASIE.
I to właśnie tłumaczyłem ci już wielokrotnie tu i na twoim blogu (tak, to dzięki mnie piszesz na nim teraz sam ze sobą i z twoim wasalem indianą), a teraz Pan Kuczyński, wybitny analityk, potwierdza moje słowa.

Ale pisz te swoje książki w Wordzie, umieszczaj wykresy historyczne i udowadniaj wszystkim, że teoryjka dziala jak w zegarku.
Niestety, kiedy robisz to "wprzód", skutki są takie, jak widać - żenujące.

Ale ładne podsumowanie twojej osoby prez PK. Z pobłażliwością wytłumaczył ci, że musisz się jeszcze dużo nauczyć. Po ojcowsku :)

No a teraz zmykaj!

P.S.
"Powiem nieskromnie, że jeśli chodzi o analizę techniczną, a dokładniej Fale Elliotta, to Pan Piotr powinien zapisać się u mnie na kurs," - Nie tylko nieskromnie, a nawet bezczelnie, żebyś ty, pospolity, bezrobotny szarak, zapewne na rencie, zarabiający na giełdzie na pizzę, zwracal się w ten sposób do Pana Kuczyńskiego, który osiągnął w życiu 1000 razy więcej niz ty. I który ma 1000 razy większa wiedzę niż ty.

ZMYKAJ STĄD, JUŻ!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -2,67% 51,00 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.