Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,54 zł , zmiana od tamtej pory: 30,74%

Re: Czy to możliwe, że wszyscy olali twój blog? Tak.

Zgłoś do moderatora
Ale to nic w porównaniu z tym co napisał tu AKYSZ.
Najpierw zacytuje tego tak zwanego znawcę rynku.

"Twój poziom rzekomo "kluczowego wsparcia" na WIG20 czyli 2260 okazał się być nic nieznaczacym poziomem, który rynek gładko przebił i zatrzymał się dopiero na poziomie 2224. 

Popatrzcie, można tłumaczyć, można pisać po sto razy, a AKYSZ zawsze zostanie AKYSZEM.
Skoro rynek wybił najpierw linie trendu fali Piątej,
Skoro przełamał poziom wsparcia formacji harmonicznej
Skoro wybił także kluczowe wsparcie na 2260 na wigu 20
i to w jednym podejściu to o czym to świadczy?

Świadczy o jednoznacznej dominacji strony podażowej i dokładnie potwierdza moje założenie mówiące o tym, że na rynku w Polsce dobiegła końca fala B stopnia Cyklu. Zaczynamy więc impuls spadkowy fali C o wielkości Cyklu.
Dziękuję Panu, że nie dał nam pod kopułą wszystkim po równo rozumu. Jak widać dookoła Akyszy nie brakuje.
Popatrzcie co się dzieje obecnie na WIGu w interwale tygodniowym i przestańcie robić z siebie baranów na forum Bankierażi tak w większości zostaniecie ostrzyżeni do gołej skóry, a młodsze sztuki pójdą na szaszłyki.

Na blogu po wielokroć wszystko to tłumaczyłe. Wyłożyłem jak kawę na ławę, a AKYSZ nie kuma.
Wiecie dlaczego?
Bo on szczególnie odporny na wiedze jest !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,85% 53,00 2022-05-20 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.