Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,52 zł , zmiana od tamtej pory: 9,63%

Re: głosowali tak jak chcieli, a rynek zrobił co powiedział chodzik.

Zgłoś do moderatora
Ja też się uśmiałem, ale tego pana muszę zgłosić za manipulacje i pomowienia ze z firmy wyciekają dane. Tego posta powyżej zachowam i wyślę do firmy. Niech prezes się tym zajmie. Jak można pisać takie glupoty nie boisz się odpowiedzialności?
chłopie z twojego wpisu wynika ze sprzątaczki się dowiedziały o wynikach i puściły to info do osób które kupowały akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -2,67% 51,00 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.