Nietypowa odpowiedź uczniów na skargi klientów, że... blokują Lidla

Takiego oblężenia Lidl nie przeżył od momentu gdy "rzucił" crocsy czy torebki Wittchen. W Zielonej Górze pracownicy nie byli w stanie poradzić sobie z zalewem klientów i wezwali policję. W efekcie sklep musiał być zamknięty. A zaczęło się tak niewinnie.

Na popularnych stronach Hejted [od ang. hate, czyli nienawidzić], na których pojawiają się wpisy dotyczące rzeczy/zachowań/czynności, których użytkownicy nie cierpią, mniej więcej tydzień temu pojawił się wpis.

Można to przetłumaczyć w taki sposób: osoby, robiące zakupy w czasie roku szkolnego i w godzinach, w których odbywają się lekcje, miały pretensje do uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze, korzystających z tego samego przywileju, a więc na przerwach wstępujących do dyskontu. Mają w końcu niedaleko do Lidla - wystarczy, że przejdą przez ul. Staszica. 

Na odpowiedź uczniów nie trzeba było długo czekać. Wybrali jedną z przerw (tą dłuższą o godz. 11.20) i przyszli do sklepu... wszyscy. Około 600 osób skutecznie sparaliżowało market Lidla. Ponieważ ochrona obiektu nie mogła sobie poradzić z zalewem klienteli, a wezwana na miejsce policja rozkładała ręce (w końcu jeszcze nie ma reglamentacji w sklepach), dyskont został zamknięty, dopóki wszyscy uczniowie nie zrobili zakupów. 

Jak wyjaśniali organizatorzy akcji, nie chodziło o zrobienie nikomu na złość. Chcieli po prostu pokazać mieszkańcom, że gdyby tak było, to blokowaliby sklep na jednej z przerw. A oni po prostu chcą sobie... kupić coś do jedzenia czy picia. 

aw

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 15 slayer22

I bardzo dobrze.

! Odpowiedz
39 15 nowerozdanie

dla mnie chodzenie do lidla i biedronki to obciach.
Co takiego jest w tych sklepach czego nie ma w innych?

! Odpowiedz
18 48 szlachta-nie-pracuje

brawo !! młodzież na nią zawsze można liczyć niech jeszcze obali socjalizm w Polsce a napewno wrócę do kraju i zainwestuje

! Odpowiedz
12 22 prs

~Do tych tam co brzecza cos na dole..

Uuuu "afera"...

Mieliscie moze okazje porozmawiac z kims, lub posluchac, choc poczytac by dowiedziec sie jak funkcjonuja dyskonty spozywcze?
Zastanowic sie skad sa niskie ceny?..
Jakie ustepstwa jakosciowe, polprodukty, uzywa sie do produkcji?
Ile zarabiaja ludzie w firmach dostarczajacych towar do dyskontow?
Moze trafil sie wlasciciel firmy i opowiedzial o kontraktach z dyskontami, o tym jak sie cieszyl z kontraktu, zainwestowal w rozwoj a dyskont zmienil dostawce lub zaproponowal wspolprace z cenami 5-10% mniejszymi by "kontynuowac wspolprace", do czego zmusza sie wlascicieli, a przez to pracownikow pracujacych za minimum wysysa na maksa?

Niemieckie chwalicie?
Polacy to co, malpy jakies, nie moga miec swoich sklepow?

Przyzwyczajono was jak... do tego zarcia, innego nie znacie, wiec nazywacie to "wysokim standardem",
"dobrym stosunkiem jakosci do ceny" i malo tego, nikt z was nie stara sie lepiej zyc, wydawac kase na to co polskie i Polske budowac, nie czolg niemiecki..

Nikt nie zaklada, otwiera firmy by "ludziom bylo dobrze" - zysk jest transferowany do wlasciciela.

Smacznego..

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
9 52 ginwithtonic

Jak komuś przeszkadza młodzież w sklepie to niech robi zakupy gdzieś indziej. JPRD chcieliby za darmo, w pustym sklepie i jeszcze żeby obsługa się w pas kłaniała. Cebulacy.

! Odpowiedz
4 2 prs

Niechciana..

! Odpowiedz
23 52 prs

Mlodzi Polacy a 100 razy madrzejsi od durnego niemieckiego dyskontu z zywnoscia 3ciej kategorii, nie chciana w Niemczech..

! Odpowiedz
11 28 zenonka

Geniuszu, po 1. Większość artykułów w Lidlu pochodzi z Polski (pomijam alkohole, czy produkty z tygodni). Po 2. W Niemczech w Lidlach są większe tłumy aniżeli w PL, bo prostu Lidl ma dość dobry stosunek jakości do ceny.

! Odpowiedz
4 13 karbinadel

Szkoda, że nie bierzesz z nich przykładu i nie mądrzejesz

! Odpowiedz
9 12 czerwony_wiewior

Jako Prawdziwy Polak kupujesz pewnie w Biedronce?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne