496,0000 zł
-0,40% -2,0000 zł
Grupa Żywiec SA (ZWC)

Ludzie - ZYWIEC

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mahot Francois-Xavier Prezes Zarządu 2019-01-01 -
Lubelska, Małgorzata Joanna Członek Zarządu 2011-12-09 -
Giordano Luca Członek Zarządu 2015-07-02 -
Nowakowski Piotr Członek Zarządu 2015-07-02 -
Celejowski Marcin Członek Zarządu 2015-09-16 -
McKeown Michael Członek Zarządu 2016-03-09 -
Borczyk Andrzej Członek Zarządu 2016-06-08 -
Malczewska-Błaszczuk, Katarzyna Członek Zarządu 2019-11-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Myers, Allan James Wiceprzewodniczący RN 2002-11-28 -
Jasek Krzysztof Członek RN 1994-01-01 - Przewodniczący RN
Loth Krzysztof Członek RN 2002-11-28 -
Hazelwood David Członek RN 2002-11-28 -
Higgins John Członek RN 2007-10-25 -
Orłowski Stefan Członek RN 2015-06-09 -
Ypma Alle Członek RN 2017-04-19 -
Lockefeer Lodewijk Członek RN 2018-04-12 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Higgins John Członek RN 2016-04-19 -
Duverdier Guillaume Prezes Zarządu 2016-03-09 2018-12-31 -
Pluszcz-Bernat Agnieszka Członek Zarządu 2015-07-02 2015-10-31 -
Pluszcz-Bernat Agnieszka Członek Zarządu 2015-07-02 2015-10-31 -
Lockefeer Lodewijk Członek RN 2013-04-05 2015-05-31 -
Lockefeer Lodewijk Członek RN 2013-04-05 2015-05-31 -
Calfee Michael Członek Zarządu 2013-01-15 2015-05-23 -
Calfee Michael Członek Zarządu 2013-01-15 2015-05-23 -
Sheehan Barry Członek Zarządu 2012-06-15 2015-07-13 -
Rzehak-Majcherek, Grażyna Stanisława Członek Zarządu 2012-06-15 2015-03-31 -
Rzehak-Majcherek, Grażyna Stanisława Członek Zarządu 2012-06-15 2015-03-31 -
Sheehan Barry Członek Zarządu 2012-06-15 -
van Karnebeek, Jan Derck Przewodniczący RN 2012-02-16 2015-05-31 -
van Karnebeek, Jan Derck Przewodniczący RN 2012-02-16 2015-05-31 -
Belison Xavier Prezes Zarządu 2010-08-01 2013-10-30 -
Belison Xavier Prezes Zarządu 2010-08-01 2013-10-30 -
Mitoraj Maciej Członek Zarządu 2009-09-18 2011-04-30 -
Mitoraj Maciej Członek Zarządu 2009-09-18 2011-04-30 -
Bułhak Marta Członek Zarządu 2007-10-01 2011-12-31 -
Bułhak Marta Członek Zarządu 2007-10-01 2011-12-31 -
Wingralek Mariusz Członek Zarządu 2007-10-01 2008-10-17 -
Wingralek Mariusz Członek Zarządu 2007-10-01 2008-10-17 -
McKeown Michael Członek Zarządu 2007-10-01 -
Barrow, Christopher John Prezes Zarządu 2007-03-10 -
Barrow, Christopher John Prezes Zarządu 2007-03-10 -
Sikorsky Radovan Członek Zarządu 2006-09-08 2012-12-06 -
Sikorsky Radovan Członek Zarządu 2006-09-08 2012-12-06 -
Polanyi Thomas Członek RN 2006-03-01 2013-04-04 -
Polanyi Thomas Członek RN 2006-03-01 2013-04-04 -
Orłowski Stefan Członek RN 2006-03-01 2007-09-21 -
Orłowski Stefan Członek RN 2006-03-01 -
Orłowski Stefan Członek RN 2005-11-10 2005-12-31 -
Grupa Żywiec SA Członek RN 2005-11-10 -
Grupa Żywiec SA Członek RN 2005-11-10 -
Orłowski Stefan Członek RN 2005-11-10 -
Grupa Żywiec SA Członek RN 2005-11-10 -
Borowiak Mariusz Członek Zarządu 2005-10-01 2012-04-30 -
Borowiak Mariusz Członek Zarządu 2005-10-01 2012-04-30 -
van Zon, Hans Peter Prezes Zarządu 2005-07-01 2007-03-09 -
van Zon, Hans Peter Prezes Zarządu 2005-07-01 -
Mautner-Markhof Viktor Członek Zarządu 2005-05-20 2006-06-30 -
Mautner-Markhof Viktor Członek Zarządu 2005-05-20 -
Jansel Werner Członek Zarządu 2004-02-23 2006-02-28 -
Jansel Werner Członek Zarządu 2004-02-23 -
Büche Karl Członek RN 2004-01-20 2005-11-23 -
Büche Karl Członek RN 2004-01-20 -
Gerula Jacek Członek Zarządu 2004-01-01 2015-03-31 -
Gerula Jacek Członek Zarządu 2004-01-01 -
Dobrzycki Tadeusz Członek Zarządu 2003-11-13 2007-07-31 -
Dobrzycki Tadeusz Członek Zarządu 2003-11-13 -
van Boxmeer, Jean Francois Przewodniczący RN 2003-03-11 2005-11-23 -
van Boxmeer, Jean Francois Przewodniczący RN 2003-03-11 -
Prujszczyk Marek Członek Zarządu 2002-06-27 2006-11-30 -
Prujszczyk Marek Członek Zarządu 2002-06-27 -
Nusmeier, Herman Nicolaas Prezes Zarządu 2001-07-17 2005-06-30 -
Nusmeier, Herman Nicolaas Prezes Zarządu 2001-07-17 -
Cavagner Paolo Członek Zarządu 1999-10-01 2003-12-31 -
Cavagner Paolo Członek Zarządu 1999-10-01 -
Goumans Marc Członek Zarządu / Dyrektor ds.Finansowych 1999-01-01 2005-04-30 -
Orłowski Stefan Wiceprezes Zarządu 1999-01-01 2003-11-12 -
Orłowski Stefan Wiceprezes Zarządu 1999-01-01 -
Goumans Marc Członek Zarządu 1999-01-01 -
Nusmeier, Herman Nicolaas Przewodniczący RN 2011-12-31 -
Nusmeier, Herman Nicolaas Przewodniczący RN 2011-12-31 -
Higgins John Członek RN 2006-02-28 -
Willing Lewis Członek RN 2004-02-23 -
Lubsen Sigismundus Przewodniczący RN 2003-03-11 -
Lubsen Sigismundus Przewodniczący RN -
Willing Lewis Członek RN -
Higgins John Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 055 -
2017 1 019 -
2016 1 073 -
2015 1 103 -
2014 1 184 -
2013 1 273 -
2011 1 360 -
2009 1 381 -
2008 1 426 -
2007 1 463 2007-12-31
2006 1 636 2006-12-31
2004 1 717 2004-12-31
2003 708 2003-12-31
2002 701 -
2001 686 -
2000 895 -
1999 856 -
1998 799 -
1997 785 -
1996 875 -
1995 963 -
1994 960 -
Grupa
2018 1 949 -
2017 1 952 -
2016 2 178 -
2015 3 550 -
2014 4 148 -
2013 4 698 -
2012 5 158 -
2011 5 441 -
2009 5 957 -
2008 6 294 -
2007 5 973 2007-12-31
2006 6 026 2006-12-31
2005 5 912 2005-12-31
2004 5 787 2004-12-31
2003 5 539 2003-12-31
2002 5 417 -
2001 5 582 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.