15,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
PEKAES SA (PEK)

Ludzie - PEKAES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bachman Maciej Prezes Zarządu 2012-06-21 -
Filipowski Arkadiusz Członek Zarządu 2016-04-27 -
Markow Jerzy Członek Zarządu 2016-04-27 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Smaga Krzysztof Członek RN 2004-10-05 -
Meissner Łukasz Członek RN 2013-12-03 STARFIT - Członek RN
Bartos Andrzej Członek RN 2016-01-27 BAKALLAN - Członek RN
Kulig Krzysztof Członek RN 2016-01-27 MAKOLAB - Członek RN
Simonowicz Joanna Członek RN 2016-01-27 -
Różycki Marek Członek RN 2016-01-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Fiedoruk Aneta Członek RN 2016-09-16 2016-11-17 -
Fiedoruk Aneta Członek RN 2016-09-16 -
Marczuk Piotr Członek Zarządu 2016-04-27 2016-06-20 -
Bachman Maciej Prezes Zarządu 2016-04-27 -
Marczuk Piotr Członek Zarządu 2016-04-27 -
Markow Jerzy Członek Zarządu 2016-02-16 2016-04-26 -
Sidorowicz Jarosław Członek Zarządu 2014-01-01 2014-11-30 -
Sidorowicz Jarosław Członek Zarządu 2014-01-01 -
Stramski Wojciech Sekretarz RN 2013-05-20 2015-12-14 -
Stramski Wojciech Sekretarz RN 2013-05-20 -
Sochacki Robert Członek RN 2012-12-06 2016-01-27 -
Sochacki Robert Członek RN 2012-12-06 -
Nowak Mariusz Członek RN 2012-10-09 2015-12-14 -
Nowak Mariusz Członek RN 2012-10-09 -
Filipowski Arkadiusz Członek Zarządu 2012-08-28 2016-04-26 -
Bachman Maciej Członek Zarządu 2012-05-28 2012-06-20 -
Rutkowski Piotr Członek RN 2011-05-13 2012-11-14 -
Rutkowski Piotr Członek RN 2011-05-13 -
Schmidt, Przemysław Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2010-05-19 2016-09-16 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2010-05-18 2016-11-17 -
Kiełczewski Jacek Sekretarz RN 2010-05-18 2013-03-07 -
Kiełczewski Jacek Sekretarz RN 2010-05-18 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2010-05-18 -
Machocki Jacek Prezes Zarządu 2010-04-01 2012-05-28 -
Machocki Jacek Prezes Zarządu 2010-04-01 -
Koński Robert Przewodniczący RN 2010-03-25 2012-08-29 -
Koński Robert Przewodniczący RN 2010-03-25 -
Adamska Małgorzata Członek Zarządu 2009-11-02 2012-08-28 -
Adamska Małgorzata Członek Zarządu 2009-11-02 -
Borys Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-09-28 2011-03-16 -
Mioduski Dariusz Przewodniczący RN 2009-09-28 2010-05-18 -
Borys Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-09-28 -
Mioduski Dariusz Przewodniczący RN 2009-09-28 -
Sroka Jarosław Przewodniczący RN 2009-06-09 2015-12-14 -
Zofka Tomasz Sekretarz RN 2009-06-09 2010-01-28 -
Zofka Tomasz Sekretarz RN 2009-06-09 -
Sroka Jarosław Przewodniczący RN 2009-06-09 -
Hawliczek Jacek Wiceprezes Zarządu 2008-07-07 2010-09-24 -
Hawliczek Jacek Wiceprezes Zarządu 2008-07-07 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2008-02-18 2010-05-18 -
Szatkowski Grzegorz Członek RN 2008-02-18 2009-06-09 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2008-02-18 -
Szatkowski Grzegorz Członek RN 2008-02-18 -
Przybyłowski Jacek Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu 2007-07-20 2010-09-24 -
Przybyłowski Jacek Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu 2007-07-20 -
Przybyłowski Jacek Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu 2007-07-20 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Członek RN 2007-05-22 2008-02-18 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Członek RN 2007-05-22 2008-02-18 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Członek RN 2007-05-22 2008-02-18 -
Zdziarski Krzysztof Prezes Zarządu 2006-09-01 2010-03-31 -
Zdziarski Krzysztof Prezes Zarządu 2006-09-01 2010-03-31 -
Kowalik Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2006-08-07 2008-06-19 -
Kowalik Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2006-08-07 2008-06-19 -
Kowalik Grzegorz Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych 2006-08-07 -
Kozak Ewa Członek Zarządu 2006-03-13 2006-08-31 -
Bielicki Maciej Prezes Zarządu 2006-03-13 2006-08-31 -
Bielicki Maciej Prezes Zarządu 2006-03-13 2006-08-31 -
Kozak Ewa Członek Zarządu / dyrektor finansowy 2006-03-13 -
Pietrzak Edmund Wiceprzewodniczący RN 2005-12-22 2007-11-30 -
Pietrzak Edmund Wiceprzewodniczący RN 2005-12-22 -
Rutkowski Krzysztof Członek RN 2005-12-19 2013-10-22 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2005-12-19 2010-05-18 -
Hoyer Markus Członek RN 2005-12-19 2009-06-09 -
Pawłowska Wioletta Członek RN 2005-12-19 2007-05-22 -
Borys Paweł Członek RN 2005-12-19 2005-12-21 -
Pietrzak Edmund Członek RN 2005-12-19 2005-12-21 -
Borys Paweł Członek RN 2005-12-19 -
Rutkowski Krzysztof Członek RN 2005-12-19 -
Hoyer Markus Członek RN 2005-12-19 -
Pawłowska Wioletta Członek RN 2005-12-19 -
Pietrzak Edmund Członek RN 2005-12-19 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2005-12-19 -
Pawłowska Wioletta Wiceprzewodniczący RN 2005-09-27 2005-12-18 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Przewodniczący RN 2005-09-27 -
Pawłowska Wioletta Wiceprzewodniczący RN 2005-09-27 -
Pisarkiewicz Czesław Członek RN 2005-08-26 2005-12-19 -
Urbańska Grażyna Członek RN 2005-08-26 2005-12-19 -
Urbańska Grażyna Członek RN 2005-08-26 -
Pisarkiewicz Czesław Członek RN 2005-08-26 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Członek RN 2005-08-12 2005-09-26 -
Jagiełło-Szostak Magdalena Członek RN 2005-08-12 -
Janus Arkadiusz Członek RN 2005-06-22 2005-12-19 -
Pawłowska Wioletta Przewodniczący RN 2005-06-22 2005-09-26 -
Pawłowska Wioletta Przewodniczący RN 2005-06-22 -
Janus Arkadiusz Członek RN 2005-06-22 -
Diemko Janusz Członek RN 2005-02-28 2009-06-09 -
Stefańczyk Piotr Członek RN 2005-02-28 2005-12-19 -
Diemko Janusz Członek RN 2005-02-28 -
Stefańczyk Piotr Członek RN 2005-02-28 -
Trzaska Paweł Członek RN 2004-10-05 2005-08-26 -
Smaga Krzysztof Członek RN 2004-10-05 -
Trzaska Paweł Członek RN 2004-10-05 -
Kulpik Wojciech Członek RN 2004-01-15 2005-06-30 -
Adamko-Świerkowska Lucyna Przewodniczący RN 2004-01-15 2005-06-22 -
Ponulak Jan Członek RN 2004-01-15 2005-02-28 -
Bęben Henryk Członek RN 2004-01-15 2005-02-28 -
Adamko-Świerkowska Lucyna Przewodniczący RN 2004-01-15 -
Bęben Henryk Członek RN 2004-01-15 -
Ponulak Jan Członek RN 2004-01-15 -
Kulpik Wojciech Członek RN 2004-01-15 -
Wojciechowski Marek Członek RN 2002-08-14 2004-01-15 -
Wojciechowski Marek Członek RN 2002-08-14 -
Wojciechowski Wacław Członek Zarządu 2002-05-28 2006-03-13 -
Wojciechowski Wacław Członek Zarządu 2002-05-28 -
Szpejda Witold Członek Zarządu 2002-01-18 2006-03-13 -
Witek Ryszard Członek Zarządu 2002-01-18 2006-03-13 -
Dalgiewicz Jan Prezes Zarządu 2002-01-18 2006-03-13 -
Woronin Marian Wiceprzewodniczący RN 2002-01-18 2005-06-30 -
Krysiak Leszek Członek RN 2002-01-18 2004-10-05 -
Ocipka Janusz Przewodniczący RN 2002-01-18 2004-01-15 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Członek RN 2002-01-18 2004-01-15 -
Szymańczyk Lech Członek RN 2002-01-18 2004-01-15 -
Witek Ryszard Członek Zarządu 2002-01-18 -
Dalgiewicz Jan Prezes Zarządu 2002-01-18 -
Woronin Marian Wiceprzewodniczący RN 2002-01-18 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Członek RN 2002-01-18 -
Krysiak Leszek Członek RN 2002-01-18 -
Szymańczyk Lech Członek RN 2002-01-18 -
Szpejda Witold Członek Zarządu 2002-01-18 -
Ocipka Janusz Przewodniczący RN 2002-01-18 -
Rolicz Janusz Członek Zarządu 1000-01-01 2002-08-14 -
Wąsowicz Witold Członek Zarządu 1000-01-01 2002-05-28 -
Osiadacz Andrzej Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-18 -
Borowski Albert Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-18 -
Wawer Andrzej Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-18 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 1 534 -
Grupa
2015 757 -
2014 761 -
2013 713 -
2011 736 -
2010 677 -
2009 656 -
2008 738 -
2007 808 2007-12-31
2004 58 -
2003 59 -
2002 73 -
2001 82 -
2000 90 -
1999 90 -
1998 86 -
1997 92 -
1996 99 -
Grupa
2015 935 -
2014 969 -
2013 692 -
2012 873 -
2011 1 075 -
2010 1 066 -
2009 1 153 -
2008 1 534 -
2007 1 673 2007-12-31
2006 1 785 2006-12-31
2004 1 968 -
2003 2 042 -
2002 2 288 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.