25,3000 zł
1,61% 0,4000 zł
Konsorcjum Stali SA (KST)

Ludzie - KONSSTALI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Smołka Janusz Prezes Zarządu 2015-06-29 -
Bendykowski Dariusz Członek Zarządu 2015-06-29 -
Miśta Marcin Członek Zarządu 2015-06-29 -
Strzelczyk Rafał Członek Zarządu 2015-08-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wojdyna Jerzy Przewodniczący RN 2011-01-19 -
Koclęga Janusz Wiceprzewodniczący RN 2015-06-30 BOWIM - Członek RN
Dembowski Ireneusz Członek RN 2015-06-30 -
Skwarski Marek Członek RN 2015-06-30 -
Przybylski Kazimierz Członek RN 2017-09-22 -
Mikuła Elżbieta Członek RN 2017-09-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Borysiewicz Tadeusz Przewodniczący RN 2009-09-03 2015-06-30 -
Borysiewicz Tadeusz Przewodniczący RN 2009-09-03 -
Maj Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-03-25 2011-01-18 -
Przybysz Krzysztof Przewodniczący RN 2009-03-25 2009-08-05 -
Przybysz Krzysztof Przewodniczący RN 2009-03-25 -
Wlazło Marcin Wiceprzewodniczący RN 2009-03-25 -
Wlazło Marcin Wiceprzewodniczący RN 2009-03-25 -
Maj Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-03-25 -
Dembowski Ireneusz Członek Zarządu 2008-07-01 2015-06-29 -
Borysiewicz Tadeusz Członek Zarządu 2008-07-01 2009-09-03 -
Dembowski Ireneusz Członek Zarządu 2008-07-01 -
Borysiewicz Tadeusz Członek Zarządu 2008-07-01 -
Przybysz Krzysztof Członek Zarządu 2008-07-01 -
Mikuła Elżbieta Członek RN 2008-04-22 2015-06-30 -
Mikuła Elżbieta Członek RN 2008-04-22 -
Koclęga Janusz Wiceprezes Zarządu 2007-12-14 2015-06-29 BOWIM - Członek RN
Koclęga Janusz Wiceprezes Zarządu 2007-12-14 BOWIM - Członek RN
Pilarczyk, Jan Walenty Członek RN 2007-06-28 2015-06-30 -
Maciążek Mieczysław Członek RN 2007-06-28 2015-06-30 -
Maciążek Mieczysław Członek RN 2007-06-28 -
Pilarczyk, Jan Walenty Członek RN 2007-06-28 -
Skwarski Marek Członek Zarządu 2007-04-05 2015-06-29 -
Wojdyna Robert Prezes Zarządu 2007-04-05 2015-06-29 -
Rey Jerzy Członek RN 2007-04-05 2009-03-25 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2007-04-05 2009-03-25 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2007-04-05 2008-03-27 -
Grabowski Janusz Członek Zarządu 2007-04-05 2007-12-14 -
Rey Jerzy Członek RN 2007-04-05 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2007-04-05 -
Wojdyna Robert Prezes Zarządu 2007-04-05 -
Skwarski Marek Członek Zarządu 2007-04-05 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2007-04-05 -
Grabowski Janusz Członek Zarządu 2007-04-05 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 621 -
2017 601 -
2016 533 -
2015 452 -
2014 422 -
2013 403 -
2012 432 -
2011 397 -
2010 358 -
2009 355 -
2008 326 -
2007 211 -
Grupa
2018 674 -
2017 652 -
2016 587 -
2015 504 -
2014 478 -
2013 458 -
2012 487 -
2011 455 -
2010 435 -
2009 381 -
2008 218 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.