0,4200 zł
0,00% 0,0000 zł
KORPORACJA BUDOWLANA DOM SA (KBD)

Ludzie - KBDOM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zajączkowski Jan Prezes Zarządu 2019-03-22 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Behnke Peter Członek RN 2010-11-04 -
Torbicki Henryk Członek RN 2012-12-12 -
Kotkowski Jerzy Członek RN 2016-01-29 NFI_ZACH - Prezes Zarządu
ELZAB - Członek RN
Bernabiuk-Perkowska, Agnieszka Członek RN 2017-04-13 -
Banaś Karol Członek RN 2018-09-18 -
Szulc Maciej Członek RN 2018-09-18 -
Kołcun Jarosław Członek RN 2018-11-06 -
Kusy Rafał Członek RN 2019-02-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dobrowolski Grzegorz Prezes Zarządu 2018-03-29 2019-03-15 -
Stecki Jarosław Prezes Zarządu 2018-02-01 2018-03-19 -
Zdrojewska Dorota Członek RN 2017-09-21 2018-12-07 -
Kos Rafał Członek RN 2017-09-21 2018-08-22 -
Arczewski Ireneusz Członek RN 2017-07-14 2018-10-05 -
Korbacz Jarosław Członek RN 2017-07-14 2017-08-23 -
Szochner Marek Członek RN 2017-07-14 2017-08-23 -
Kamiński Jerzy Prezes Zarządu 2017-07-01 2018-02-01 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2017-04-13 2018-08-21 -
Raszka Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-10-10 2017-11-30 -
Gorzelana-Królikowska Dagmara Członek RN 2016-07-07 2017-04-13 -
Czumakow Władimir Członek RN 2014-06-06 2017-04-13 -
Jakóbiak Rafał Członek Zarządu 2012-05-10 2017-05-31 -
Dzięgielewska Małgorzata Członek Zarządu 2012-05-10 2016-06-26 -
Stroniawski Adam Członek Zarządu 2012-05-10 2016-06-23 -
Dzięgielewska Małgorzata Członek Zarządu 2012-05-10 -
Stroniawski Adam Członek Zarządu 2012-05-10 -
Wesołowski Piotr Przewodniczący RN 2012-03-16 2015-12-31 -
Sznajder Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-03-16 2015-12-29 -
Wesołowski Piotr Przewodniczący RN 2012-03-16 -
Sznajder Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-03-16 -
Gradowski, Andrzej Stefan Przewodniczący RN 2011-12-02 2012-12-12 -
Gradowski, Andrzej Stefan Przewodniczący RN 2011-12-02 2012-12-12 -
Domański Jerzy Członek Zarządu 2011-12-02 2012-09-07 -
Więcek Jacek Wiceprzewodniczący RN 2011-12-02 2012-04-17 -
Domański Jerzy Członek Zarządu 2011-12-02 -
Więcek Jacek Wiceprzewodniczący RN 2011-12-02 -
Skowroński Adam Członek RN 2011-10-11 -
Skowroński Adam Członek RN 2011-10-11 -
Bilski Andrzej Członek RN 2010-11-04 2012-12-04 -
Bytner Józef Członek RN 2010-11-04 2012-03-16 -
Tutak Piotr Członek RN 2010-11-04 2011-09-09 -
Wójtowicz Tomasz Członek RN 2010-11-04 2011-03-10 -
Tutak Piotr Członek RN 2010-11-04 -
Wójtowicz Tomasz Członek RN 2010-11-04 -
Bytner Józef Członek RN 2010-11-04 -
Bilski Andrzej Członek RN 2010-11-04 -
Drogoń Maciej Członek RN 2010-07-01 2011-11-14 -
Dzbański Marcin Członek RN 2010-07-01 2010-11-03 -
Malinowski Mieczysław Członek RN 2010-07-01 2010-11-03 -
Drogoń Maciej Członek RN 2010-07-01 -
Dzbański Marcin Członek RN 2010-07-01 -
Malinowski Mieczysław Członek RN 2010-07-01 -
Żołędowski Jarosław Prezes Zarządu 2010-05-27 2012-04-24 -
Żołędowski Jarosław Prezes Zarządu 2010-05-27 -
Stefanowicz Jan Członek RN 2010-02-09 2010-06-21 -
Stefanowicz Jan Członek RN 2010-02-09 -
Fałkowski Robert Prezes Zarządu 2010-01-01 2010-05-26 -
Fałkowski Robert Prezes Zarządu 2010-01-01 2010-05-26 -
Cattelani Marc Wiceprezes Zarządu 2009-06-11 2009-12-14 -
Cattelani Marc Wiceprezes Zarządu 2009-06-11 -
Allemane Remy, Pierre Jean Członek RN 2009-06-10 2010-11-03 -
Bogusz Sebastian Członek RN 2009-06-10 2010-04-21 -
Allemane Remy, Pierre Jean Członek RN 2009-06-10 -
Bogusz Sebastian Członek RN 2009-06-10 -
Pieciukiewicz Stanisław Członek Zarządu 2007-12-18 2012-04-25 -
Pieciukiewicz Stanisław Członek Zarządu 2007-12-18 -
Bauc Jarosław Przewodniczący RN 2007-10-01 2010-06-30 -
Bauc Jarosław Przewodniczący RN 2007-10-01 2010-06-30 -
Grzona Marek Prezes Zarządu 2007-10-01 2009-12-14 -
Grzona Marek Prezes Zarządu 2007-10-01 2009-12-14 -
Drob Henryk Wiceprzewodniczący RN 2007-10-01 -
Drob Henryk Wiceprzewodniczący RN 2007-10-01 -
Grzona, Stanisław Marek Prezes Zarządu 2007-10-01 -
Grzona, Stanisław Marek Prezes Zarządu 2007-10-01 -
Grzona Marek Prezes Zarządu 2007-10-01 -
Bauc Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2006-09-12 -
Bera Anna Członek RN 2006-08-28 2010-11-03 -
Szczytowski Edward Członek RN 2006-08-28 2007-12-27 -
Bera Anna Członek RN 2006-08-28 -
Wareluk, Tadeusz Dariusz Członek RN 2006-08-28 -
Szczytowski Edward Członek RN 2006-08-28 -
Wareluk, Tadeusz Dariusz Członek RN 2006-08-28 -
Strach Wiktor Członek Zarządu 2006-04-06 2007-05-11 -
Strach Wiktor Członek Zarządu 2006-04-06 -
Gołębiowski Jacek Członek Zarządu 2005-10-18 2007-02-23 -
Gołębiowski Jacek Członek Zarządu 2005-10-18 -
Skop Leszek Członek RN 2005-07-22 2006-06-07 -
Skop Leszek Członek RN 2005-07-22 -
Skop Leszek Członek RN 2005-07-22 -
Puszczyński Paweł Członek Zarządu 2005-06-23 2008-06-26 -
Puszczyński Paweł Członek Zarządu 2005-06-23 -
Żyto Jakub Przewodniczący RN 2005-06-17 2007-06-26 -
Bauc Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2005-06-17 -
Żyto Jakub Przewodniczący RN 2005-06-17 -
Ostrowski Bogdan Członek RN 2005-03-31 2006-09-12 -
Ostrowski Bogdan Członek RN 2005-03-31 -
Mazur Jan Prezes Zarządu 2004-10-29 2007-10-01 -
Dybczyk Sławomir Wiceprezes Zarządu 2004-10-29 2004-12-03 -
Dybczyk Sławomir Wiceprezes Zarządu 2004-10-29 -
Mazur Jan Prezes Zarządu 2004-10-29 -
Marszalik Tadeusz Członek RN 2004-10-29 -
Bala Paweł Członek RN 2004-08-19 2006-08-14 -
Bala Paweł Członek RN 2004-08-19 -
Gregorczuk Cezary Wiceprezes Zarządu 2004-06-01 2004-08-19 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2003-12-17 2005-06-18 -
Abratański Rafał Członek RN 2003-12-17 2005-06-18 -
Abratański Rafał Członek RN 2003-12-17 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2003-12-17 -
Gębuś Waldemar Członek RN 2002-08-20 2004-06-21 -
Gębuś Waldemar Członek RN 2002-08-20 -
Birgiel Matylda Wiceprezes Zarządu 2002-06-24 2005-06-30 -
Maksym Ryszard Członek RN 2002-06-24 2003-11-07 -
Szostek Stanisław Sekretarz RN 2002-06-24 2003-11-07 -
Piwowarczyk Marek Prezes Zarządu 2002-06-24 2003-10-27 -
Bauc Jarosław Członek RN 2002-06-24 -
Maksym Ryszard Członek RN 2002-06-24 -
Birgiel Matylda Wiceprezes Zarządu 2002-06-24 -
Piwowarczyk Marek Prezes Zarządu 2002-06-24 -
Bauc Jarosław Członek RN 2002-06-24 -
Szostek Stanisław Sekretarz RN 2002-06-24 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 4 -
2016 3 -
2015 3 -
2014 1 -
2013 5 -
2011 7 -
2009 26 -
2008 27 -
2007 252 2007-12-31
2005 245 -
2004 168 -
2003 230 2003-12-31
2002 294 -
2001 221 -
2000 228 -
1999 166 -
1998 8 -
Grupa
2017 104 -
2016 93 -
2015 84 -
2014 136 -
2013 53 -
2009 320 -
2007 782 2007-12-31
2004 354 -
2002 477 -
2001 224 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.