1,2100 zł
-0,82% -0,0100 zł
Narodowy Fundusz Inwestycyjny Fortuna (13N)

Ludzie - 13FORTUNA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Segal Yair Prezes Zarządu 2008-01-30 2009-03-24 -
Cutts, John W. Wiceprezes Zarządu 2008-01-30 2009-03-24 -
Baliga Beata Wiceprezes Zarządu 2008-01-30 2008-03-18 -
Baliga Beata Wiceprezes Zarządu 2008-01-30 -
Zajączkowski Piotr Członek RN 2007-12-13 2009-03-24 -
Rogowski Piotr Członek RN 2007-12-13 2009-03-24 -
Domagała Grzegorz Członek RN 2007-03-28 2007-12-13 -
Tatarkiewicz Łukasz Likwidator 2007-03-28 2007-12-10 -
Domagała Grzegorz Członek RN 2007-03-28 -
Tatarkiewicz Łukasz Likwidator 2007-03-28 -
Tatarkiewicz Łukasz Członek RN 2006-09-28 2007-03-28 -
Tatarkiewicz Łukasz Członek RN 2006-09-28 -
Wilomski Wojciech Członek RN 2005-09-19 2009-03-24 -
Tymkiewicz Marek Członek RN 2005-09-19 2006-05-31 -
Tymkiewicz Marek Członek RN 2005-09-19 -
Szkopek Grzegorz Członek RN 2004-05-14 2009-03-24 -
Zawalonka-Cecelska, Jolanta Przewodniczący RN 2002-12-20 2009-03-24 -
Grocholski Zbyszek Członek RN 2002-12-20 2007-12-13 -
Szreder Adam Członek RN 2002-12-20 2004-04-01 -
Szreder Adam Członek RN 2002-12-20 -
Grocholski Zbyszek Członek RN 2002-12-20 -
Zajączkowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2002-11-19 2005-08-11 -
Zajączkowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2002-11-19 -
Grabarczuk Jacek Członek RN 2002-08-21 2005-08-11 -
Koński Robert Członek RN 2002-08-21 2003-07-29 -
Dobija Dorota Członek RN 2002-08-21 2003-07-29 -
Grabarczuk Jacek Członek RN 2002-08-21 -
Dobija Dorota Członek RN 2002-08-21 -
Koński Robert Członek RN 2002-08-21 -
Górski Marek Członek RN 2002-06-30 2002-12-20 -
Wikaliński Jarosław Członek RN 2002-06-30 2002-12-20 -
Cyburt Piotr Przewodniczący RN 2002-06-30 2002-12-20 -
Górski Marek Członek RN 2002-06-30 -
Wikaliński Jarosław Członek RN 2002-06-30 -
Cyburt Piotr Przewodniczący RN 2002-06-30 -
Maślankiewicz Jerzy Prezes Zarządu 1000-01-01 2009-03-24 -
Pankiewicz Jolanta Członek RN 1000-01-01 2005-09-19 -
Krupa Marcin Członek RN 1000-01-01 2002-08-21 -
Drogowski Leszek Członek RN 1000-01-01 2002-08-21 -
Gawkowski Wojciech Członek RN 1000-01-01 2002-08-21 -
Maślankiewicz Jerzy Prezes Zarządu -
Tymkiewicz Marek Członek RN -
Tymkiewicz Marek Członek RN -
Pankiewicz Jolanta Członek RN -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.