Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: 79,17%

Re: @przezniczak

Zgłoś do moderatora
Panie Pawle:
1. jako człowiek który uważa się za "kulturalnego", proszę o wyjaśnienie dlaczego Pan innych obraża wyzywając od dzieciaków jedzących piasek.
2. wydaje mi się , że nie ma Pan dzieci, wiec pisanie o nich wychodzi Panu bez problemu.
3. stosując tego typu narracje (Pana wyliczenie), jedno jest pewne każde wyniki , forumowicze (o średnim poziomie IQ), będą traktować jako doskonała.
4. Jeśli Pojawią się następne , złośliwości, obiecuje, że zajmę się tym na poważnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,23% 25,98 2024-03-01 09:00:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.