Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: 52,28%

Re: @fif_111

Zgłoś do moderatora
Dziecko... napisałem, że 2,2mld prychodów i 55mln zysku netto to minimum.

Przychody - check (wszyscy już wiedzą, że będzie więcej)

Zysk netto - potwierdzi się w listopadzie

Prognoza za H1 - złoty order uśmiechu powinienem za to dostać bo w przeciwieństwie do większości baranów idealnie mi to wyszło.

Natomiast jeżeli drogie dziecko nie rozumiesz co to jest prognoza i wydaje Ci się, że roczną prognozę da się zrobić co do centa to jesteś największym bałwanem na tej planecie xD

W tamtych dniach byłem jedyną osobą (nie było nikogo poza mną) która zrobiła prognozę mówiącą o zyskach i to gigantycznych biorąc pod uwagę tamte nastroje i sytuacje.

Także możesz dalej jeść ten piasek i bawić się grabkami w piaskownicy ale naprawdę daj sobie spokój z dyskusjami z dorosłymi xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,91% 22,08 2023-01-27 15:33:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.